У Москві на Малій Ординці, 19 відкрився третій філія Центру імунології та репродукції (ЦІР).

Так ознаменувалося 12- річчя успішної діяльності Групи Компаній "Клініки та Лабораторії ЦІР" - лідером в галузі репродуктивної медицини.

Центр імунології і репродукції спеціалізується на веденні вагітності при складних випадках: вагітність після невдалих спроб ЕКО, після лікування безпліддя, при звичному невиношуванні вагітності.

У ЦІР використовуються найсучасніші методики програми ведення вагітності, спрямовані на виключення ризику розвитку патології. Зокрема, відділення ультразвукової діагностики - одне з найсильніших в Москві.

Близько 6% всіх вагітних жінок Москви проходить обстеження в ЦІР.

Гордістю Групи Компаній є наявність власної Лабораторії ЦІР, оснащеної новітніми аналізаторами, що дозволяє виконувати більшість аналізів за 1 день.

Головна спеціалізація Лабораторії ЦІР - адекватна і якісна діагностика всіх репродуктивних функцій у найширшому розумінні цього слова.

У Лабораторії використовується дуже великий спектр аналізів, що дозволяють прогнозувати ризики порушень плацентарної функції та ризики розвитків соматичних ускладнень у вагітних жінок.

Використання програми молекулярно-генетичних аналізів дозволяє індивідуалізувати план підготовки до вагітності і індивідуалізувати ведення самої вагітності.

" компетентність, відповідальність перед кожним пацієнтом - невід'ємна частина щоденної роботи команди фахівців ЦІР.


Ми раді, що тепер жителі Центрального округу Столиці мають можливість оцінити наші послуги.

До речі, особливість клініки на Малій Ординці, 19 в тому, що , крім висококласних фахівців, тут працює школа для вагітних "Мамина школа ЦІР" і спортивний зал, в якому можуть займатися майбутні мами спеціальною гімнастикою "- підкреслює Керівник відділу зв'язків з громадськістю ГК" Клініки та Лабораторії ЦІР "Валерія Шляхтова.