Ви вагітні? Вітаємо! Центр імунології і репродукції пропонує укласти договір на Ведення вагітності. Акція пройде з 15 листопада до 15 грудня. Уклавши договір, Ви отримаєте подарунок: БЕЗКОШТОВНЕ заняття спеціальною гімнастикою для вагітних, а також серію гігієнічних засобів для Вашого майбутнього малюка і для Вас.

Ведення вагітності в ЦІР має ряд своїх особливостей:

1. Фахівці ЦІР вважають, що вагітність є таким фізіологічним станом жінки, яке вимагає іноді акуратною підтримки, іноді призначення лікування, яке буде направлено на лікування плацентарної функції.

2. У ЦІР акуратно підходять до призначення ліків під час вагітності. Кожен препарат, який призначається пацієнтам, проходить попередній аналіз на його безпеку.

3. У ЦІР приділяють величезну увагу правильному спостереження за станом плоду і станом плацентарної функції. В кінці другого триместру вагітності ЦІР пропонує програму пренатального скрініга. Високотехнологічне ультразвукове дослідження та аналіз крові дозволяє вивіть не тільки ризики хромосомних аномалій плоду, а й можливі ризики ускладнень самої вагітності, таких як зупинки внутрішньоутробного розвитку на більш пізньому терміні, відставанні внутрішньоутробного розвитку, підвищення ризику
внутрішньоутробної смертності та ризику смертності першого року життя .


Всі складні випадки обговорюються на консиліумі з головним лікарем.

4. Для вагітних жінок працює Мамина школа ЦІР, програми який включають повний курс (3 місяці), експрес-курс (8 занять) і дводенний курс (для тих, хто на пізньому терміні). Можна підібрати комплекс занять таким чином, що б поєднувати лекційні заняття в Школі і гімнастику для вагітних в
спортивному залі ЦІР. Заняття на м'ячі і з іншим інвентарем допоможуть позбутися від набряків і розробити основні м'язи, задіяні в пологах.

В ЦІР особлива увага приділяється біохімічним спостереження за станом крові, яке може приводити до різних порушень плацентарного кровотоку. Лабораторії ЦІР робить складні аналізи, які дозволяють визначити стан згортання крові.

Розширене УЗД проводиться в кінці другого триместру вагітності-початку третього триместру вагітності.

Вибирайте будь-яку з клінік ЦІР і приходьте! З нами Ви збережете здоров'я і красу! Телефонуйте 514-00-11

Запрошуємо на заняття з оздоровчої гімнастики після пологів в новий фітнес-зал ЦІР на Малій Ординці, 19.