Анастасія Мартинова/Infox.ruДля сучасних жінок щаслива родина й успішна кар'єра цілком сумісні.

Однак щоб не тільки випробувати радість материнства, але й добитися великих успіхів на трудовому поприщі, треба заздалегідь спланувати вагітність, терміни декретної відпустки та час виходу на роботу.

У ході опитування, проведеного в березні 2010 року, дослідницький центр рекрутингового порталу SuperJob.ru вивчив думки щодо найбільш відповідного віку для народження першої дитини, а також ставлення жінок до роботи після декрету.

Норми суспільства
Медики досі сперечаються про ідеальний для появи першої дитини віком жінки. З точки зору російських фахівців, первістка краще народити до 22 років, поки у матері немає ніяких хронічних захворювань.

Однак у наші дні все частіше зустрічається думка, що жінка повинна бути здатна матеріально утримувати себе і дитину. Крім того, багато хто хоче встигнути отримати повноцінну освіту і реалізувати себе в професії. Усвідомлюючи це, лікарі, наприклад, Великобританії вважають, що психологічно і соціально поява первістка оптимально у віці 30-34 років, коли жінка всебічно готова до материнства.

Зріле рішення
Однак за результатами опитування порталу SuperJob.ru, росіяни не готові прийняти версію британських медиків. На думку 48% опитаних росіян, ідеальний вік для материнства - 19-24 роки, поки "немає букета захворювань" та "є сили і енергія".

При цьому трохи менша кількість респондентів (42%) вважають, що першу вагітність краще відкласти до 25-29 років. Вони пояснюють свою думку тим, що до цього віку жінка встигне отримати освіту і деякий досвід роботи, а її бажання народити дитину буде вже повністю усвідомленим.

Цікаво відзначити, що 50% опитаних чоловіків вважають, що жінці краще народити первістка до 24 років (серед дам такої думки дотримуються 45%). На думку чоловіків, народжувати дітей у молодому віці краще для здоров'я жінки, крім того, це дає більше шансів на те, що перша дитина не буде для родини єдиним.

Жінки ж у своїх коментарях частіше згадують про важливість фінансової підготовки до поповнення сімейства, а також про те, що крім материнства їм хочеться реалізуватися в професії.

Після декрету
Більше половини жінок (52%) прагнуть повернутися до трудової діяльності саме з бажання реалізувати свій професійний потенціал і "не потонути у вирі нескінченних домашніх справ".

Фінансова сторона питання виявилася актуальною для 35% опитаних жінок - необхідність виховувати дитину одній або проблеми з роботою у чоловіка змусили їх повернутися до роботі.

57% росіянок запевняють, що вони легко влилися в робочий процес після декретної відпустки.


Багатьом це вдалося завдяки його невеликої тривалості:

"Я ніколи не сиділа в декреті більше шести місяців. І працювала практично до пологів". Інші в силу професії практично не переривали роботу, працюючи за допомогою віддаленого доступу. Примітно, що близько третини жінок після декрету кардинально змінили сферу діяльності. Цілком можливо, що для них відпустка виявився можливістю краще зрозуміти себе і переглянути погляди на професію.

На роботу
Проблему вибору віку для народження дитини з точки зору кар'єрних можливостей коментує Олексій Захаров, президент SuperJob.ru: "У будь-якому випадку Трудовий кодекс забороняє роботодавцю відмовити в прийомі здобувачці з дитиною, та й роботодавець у першу чергу дивиться на професіоналізм і мотивацію кандидата".

Як показало опитування, при великому виборі претендентів-жінок шанси отримати бажану посаду вище у заміжніх дам з дітьми (бажано досить дорослими) - 26%.

Якщо ж говорити про те, кому роботодавці швидше відмовлять у прийомі на роботу, то найчастіше це заміжні ( переважно молоді) жінки, що не обзавелися дітьми на момент працевлаштування (16%). Причина очевидна: така співробітниця може найближчим часом покинути компанію заради поповнення в сімействі, і доведеться терміново шукати їй заміну.

І все ж для солідного числа роботодавців (49%) соціальний статус жінки, що прийшла на співбесіду, значення не має: "головне - її ставлення до роботи", "в першу чергу ми дивимося на досвід роботи працівника".