В даний час медичний персонал в пологових будинках забороняє пити і їсти під час пологів.

Але Дебора Андерсон (Deborah Anderson) , професор Каліфорнійського Університету, Сан-Франциско, США вважає, що багатьом породіллям прийом їжі життєво необхідний, щоб забезпечити майбутню матір енергією, так необхідної їй на даному етапі.

Професор вважає, що поряд зі стандартним забезпеченням жінки рідиною і поживними речовинами, самостійна регуляція вживаних продуктів і пиття зменшує стрес, який жінки відчувають при пологах, усілівавает відчуття комфорту і контролю над ситуацією.

До сьогоднішнього дня лікарі, щоб знизити ризик аспірації (потрапляння їжі в дихальні шляхи) у разі розвитку ускладнень та необхідності проведення загального наркозу не давали їсти.

У нові клінічні рекомендації з ведення пологів дозвіл вживання рідини і їжі враховує деякі фактори.


Серед них загальний стан здоров'я жінки, ризик необхідності хірургічних втручань і вибраний спосіб розродження.

Дебора Андерсон рекомендує породіллям перед початком пологової діяльності обговорити з жінкою можливий ризик аспірації прийнятої їжі, у разі необхідності проведення загального наркозу.

"Здорових жінок необхідно налаштовувати на нормальні пологи і дозволяти їм самостійно приймати рішення, приймати чи не приймати їжу після початку пологової діяльності", - коментує професор.

Необхідно заздалегідь оцінювати ймовірність необхідності проведення хірургічних втручань під час пологів.

А дослідники Каліфорнійського Університету будуть продовжувати вивчення питання про безпеку дозволу жінці приймати напої та їжу під час пологів.

Примітка редакції:
Достовірність фактів даної статті не викликає
сумнівів, але існують і інші думки з даної проблеми