Бажання майбутніх мам бачити свою дитину здоровою і щасливою в реальному житті не завжди підкріплюється правильними діями.

З одного боку зіпсована екологія мегаполісів, з іншого - цілий оберемок турбот і клопотів по дому, заморочки на роботі, постійний стрес, який став нормою життя .. .всё це не кращим чином позначається на стані здоров'я майбутньої мами і її дитини.

При цьому, гормональна перебудова робить маму незахищеною перед стресом.

Коли до такого "чудового" набору умов перебігу вагітності додається хибна думка, що найкращий відпочинок - це перегляд улюблених телепередач і щільні обіди "за двох", виходить зовсім нездорова ситуація.

Зміна обстановки, відсутність зовнішніх подразників часом і є самим справжнім відпочинком для вагітних!

При цьому, слід розуміти, що при зміні клімату або часового поясу замість відпочинку організм змушений підлаштовуватися під нові умови, і, навіть якщо це непомітно зовні, організм протягом двох-трьох днів перебування в новому кліматичному або часовому поясі буде зайнятий виключно звиканням.


Більш того, акліматизація чекає вагітну жінку після повернення додому.

Для відпочинку та оздоровлення прекрасно підходять санаторії Підмосков'я для вагітних. Звичайно ж, санаторій, що має спеціальні програми для вагітних повинен бути мати спеціальну ліцензію і все необхідне для ведення вагітності.

Під час вагітності особливий санаторний лікувально-охоронний режим, свіже, насичене киснем повітря, дієтичне харчування, безпечні оздоровчі процедури - запорука спокійного вагітності та здоров'я майбутньої мами і її малюка!

Мабуть, кращий відпочинок для вагітних - в санаторії!