<


img src="/img/f/c/fc6e9a545fec7311b10e25037155207a.jpeg"/>

У боротьбі з дитячою короткозорістю кращий засіб - перебування на свіжому повітрі.

Прогулянки та ігри на вулиці з більшою ймовірністю зможуть запобігти цій хворобі надаючи сприятливий вплив на очне яблуко і зорові нерви дитини. До таких висновків прийшли офтальмологи Університету Сіднея.

У ході досліджень вони перевірили зір учнів з 55 шкіл міста і виявили ярковиражненний позитивний ефект знаходження дитини на відкритому повітрі для очей у 80% дітей.

Виявилося, що перебування на свіжому повітрі дозволяли ослабити напругу очей, яке виникало у дітей після читання, перегляду телевізора і роботи на комп'ютері.

За словами фахівців подібна профілактика здатна захистити не тільки від короткозорості, але й від усіх захворювань очей.

Медики припускають, що сонячне світло і насичення організму киснем під час фізичної активності дозволяють очному яблуку правильно рости і таким чином оптичні середовища ока співпадають з його розміром.

Вони нагадують, що очне яблуко починає активно рости саме в 5 років, і невірне формування оптичної сили на очній сітківці часто може ослабити зір на все життя.