http://womancommunity.ru/

Первая вагітність - важливий період у житті молодої жінки та її чоловіка. Сумніви і страхи долають жінку, з'являється незрозуміла дратівливість і плаксивість.

Молодий чоловік перестає впізнавати свою подругу, яка ще недавно була такою веселою і енергійною.

На цьому ґрунті у молодих часто виникають сварки , в якій головним докором молодої мами буде: "Ти мене не розумієш!" У цій ситуації дружину треба обзавестися терпінням і розумінням, і проявляти максимум уваги до дружини, навіть, якщо втома навалилася непомірним вантажем.

Від психологічного стану дружини залежить здоров'я малюка. Потрібно пам'ятати, що маленький чоловічок вже все чує і відчуває!

У корейського народу, наприклад, дорослі жінки змушують вагітну жінку дивитися на все красиве, слухати тільки приємні речі, відчувати тільки приємні емоції з самих ранніх термінів вагітності.

Це дуже гарна традиція. Якщо мама мріє про те, щоб у дитини був хороший слух - вона повинна слухати гарну приємну музику.

Якщо вона хоче, щоб дитина вмів танцювати - потрібно рухатися в музичному ритмі, щоб красиво малював - мама повинна озброїтися фарбами .


Багато залежить від стану матері під час вагітності.

У перші місяці вагітності, звичайно ж, виникають і такі неприємні відчуття, як токсикоз. Якщо нудить з ранку, треба не вставати з ліжка, а що-небудь спочатку поїсти або попити. Дуже добре, якщо чоловік буде організовувати такі ранкові перекушування для подружжя.

Токсикозу може і не бути зовсім у деяких жінок, але, якщо є, то потрібно потерпіти, оскільки під час токсикозу організм жінки звільняється від отруйних речовин , які можуть перешкодити здоров'ю дитини.

Навіть ночами у жінки може з'явитися бажання поїсти або попити що-небудь смачненьке, і потрібно пам'ятати, що таке бажання у неї виникає тільки через потребу малюка в якому-небудь вітаміні.

Кожна молода мама з цікавістю прислухається до свого організму, придивляється до тих змін, які з нею відбуваються.

Якщо в животі з'явилося відчуття, що там как-будто лопаються мильні бульбашки - можна привітати з тим, що мама відчула перші ворушіння дитини.

Потрібно запам'ятати день і місяць, коли вперше було помічено таке відчуття, і до нього додати ще 4,5 місяці - це буде зразковий день пологів.