http://womancommunity.ru/

Ура! Подруга вагітна, скоро народиться моя майбутня хрещениця (про це ми природно домовилися заздалегідь). А скоро і племінник народиться.

Що подарувати при виписці з пологового будинку?

Заздалегідь подарунки для немовлят не купують, тому тільки придивляємося. Заходимо в дитячий магазин, і очі розбігаються, хочеться купити все і відразу. А чи так треба це все?

Коляска, ліжечко, ванночка для купання - це вже давно пригледіли майбутні батьки, тому ці подарунки відпадають автоматично. Пелюшки, сорочечки, повзунки, шкарпетки - це пристрасть бабусь і прабабусь, так що теж не наш варіант. Іграшки, брязкальця і різні дрібниці подарують численні родичі та друзі.

А що ж подаруємо ми? Можна порадитися з майбутніми батьками, а можна зробити приємний сюрприз. Комплект для дитячого ліжечка з семи предметів (захисні бортики, балдахін, ковдра, подушка, наволочка, підодіяльник, простирадло на гумці), є варіанти попроще без подушки і ковдру (це вже від фінансів залежить).

Уявляєте, як солодко буде спати малюк в такий ліжечку, а коли він трохи підросте і почне вставати на ніжки - бортики запобіжать від забитих місць і проскаківанія ніжок або ручок між гратами ліжечка.

Зараз у продажу з'явилися дуже зручні крісла-качалкі- ліжечка для малюків, якими можна управляти ногами (тато качає ногою і дивимося телевізор або сидить за комп'ютером), так і ставити на автомат, і не треба качати на руках.

Мама скаже Вам велике спасибі за такий подарунок.


Ще один хороший подарунок для малюка - це музичний ігровий розвиваючий килимок.

Поклав малюка: і дитина задоволений, і мама може зайнятися вечерею для тата. З суто індивідуальних, але корисних подарунків можна відзначити підігрівач для дитячих пляшечок в термосумке і молокоотсос для мами.

Ну і звичайно, незамінні подарунки: якісні, саме якісні й перевірені, набори для купання, молочко для тіла, крему під підгузки, і природно памперси, от їх точно багато не буває.

Вибір подарунка - справа відповідальна. Бажаю Вам удачі.