Над цим питанням замислюється практично кожна мама. Але, замислюючись про свою красу, не можна забувати, що першочергове завдання будь-якої мами - дати дитині гарне харчування, яким в перший рік життя є грудне молоко. І якщо у жінки є молоко і бажання годувати грудьми, то їй украй важливо не порушити процес лактації.

Недосвідчені мами, звичайно, не знають, що фізичні навантаження годуючим зовсім не заборонені, а навпаки, корисні, оскільки вони допомагають підтягти м'язи, що розтягнулися під час вагітності. Але надмірно захоплюватися цим процесом не варто, так як завжди існує ризик порушення лактації.

Тіло жінки, благополучно виносивши і народивши малюка, починає перебудовуватися, готуючись до звичайного життя. Тепер першочерговим його завданням є годування дитини, постачання його тією їжею, яка необхідна йому в перший рік життя. Звичайно, користь грудного молока неможливо переоцінити, але щоб знайти колишню форму, жінка може поступово збільшувати фізичні навантаження. Причому починати можна з класичною прогулянки з дитиною. Це буде першим ступенем на шляху до стрункості і краси. До того ж прогулянки на свіжому повітрі позитивно впливають на здоров'я малюка, загартовують його організм. Як правило, в перший місяць життя дитина гуляє небагато, по 20-40 хвилин, залежно від пори року і погодних умов. Але поступово час прогулянок може бути збільшено, і дуже важливо правильно розрахувати навантаження, щоб не порушити природний процес лактації.

Крім піших прогулянок жінка може для відновлення фігури відвідувати аквааеробіку, тренажерний зал. Адже за довгі дев'ять місяців хребет піддавався серйозним навантаженням.


І щоб відновити його роботу, можна відвідувати плавання. Перші заняття повинні тривати по кілька хвилин, а потім з кожним днем час на плавання і заняття у воді можна збільшувати. Але перш ніж записуватися на уроки аквааеробіки, необхідно проконсультуватися з тренером і з'ясувати протипоказання (тріщини на сосках, застуда і т.д.).

Ті, хто живе в будинку з ліфтом, на час можуть відмовитися від його використання, замінивши його пішим підйомом, що так само позитивно вплине на м'язи ніг.

Хоча звертатися до фізичних навантажень дозволяється з 1,5-2 місяців після пологів, серйозні навантаження допускаються лише, коли малюкові виповниться 9-10 місяців. У цей час крім грудного молока дитина буде отримувати прикорм, тому навіть якщо лактація погіршиться, здоров'ю малюка нічого не загрожуватиме.

Якщо під час активних тренувань молода мама помітила погіршення лактації, то її можна поліпшити, застосувавши для цього фітозбір "Лактафітол". Прийом фіточаю здійснюється двічі на день під час прийому їжі. Для цього 1-2 фільтр-пакетики заварюються окропом і потім протягом чверті години настаиваются. У більшості годуючих мам лактація збільшується до 40-45%.

Отже, будь-яка молода мама може бути впевненою не тільки в тому, що її дитина зможе отримувати поживне грудне молоко, але і в тому, що заняття спортом принесуть тільки користь її фігурі. А що може бути краще, ніж здорова, активна мама і її дитина, що має все необхідне для повноцінного, нормального розвитку.

Є біологічно активною добавкою.Перед початком застосування препарату порадьтеся з фахівцем і ознайомтесь з інструкцією по застосуванню.