Після важкого зимового харчування багато помічають, що кишечник став якимось повільним, і зовсім не поспішає включатися в нормальний життєвий ритм. Є й інші причини подібного явища, і в першу чергу це малорухливий спосіб життя, знову ж, пов'язаний з сезоном, лікування простудних захворювань антибіотиками, та інше. У цьому випадку ми прямо вирушаємо в аптеку, щоб купити проносне, навіть не замислюючись про вибір засобу.

Медики рекомендують уважно ставитися до придбання проносного, і не купувати перше, що потрапить на очі. Нещодавно в аптеках з'явився препарат Фітомуціл, який відповідає всім вимогам, що пред'являються до сучасних препаратів такого типу. На відміну від аналогів, він не викликає звикання, що дозволяє використовувати його тривалий час. Препарат не тільки усуває проблему, але і коригує причини, що викликали подібний стан кишечника. У традиційних проносних часто міститься сенна, або різні синтетичні компоненти. Їх дія грунтується на тому, що відбувається хімічне подразнення рецепторів кишечника. Фітомуціл працює інакше.

Чому Фітомуціл популярний?

Люди, що приймають Фітомуціл, задоволені відсутністю болю, спазмів і здуття на тлі його прийому. Таке значне відміну від більшості інших проносних засобів обумовлено наявністю харчових волокон, одні з яких є розчинними, інші - нерозчинними. Два головних компоненти в збалансованому вигляді - слива (м'якоть плодів), і подорожник Psyllium (оболонка насіння). Завдяки наявності розчинних волокон, волокна вбирають рідину і виходить слизовий гель. Гель робить стілець більш м'яким, а видалення проходить безболісно. При цьому кишечник не рветься до гніву, не відчуває шкідливих для нього впливів.

Не можна недооцінювати і роботу нерозчинних харчових волокон.


На них лежить відповідальність за вплив безпосередньо на кишкові стінки. В результаті запор усувається, і при цьому ви не відчуваєте ні найменшого дискомфорту. Формула Фітомуціла не допускає барвників, консервантів. Так як у складі препарату немає сени і синтетичних компонентів, Фітомуціл рекомендований під час вагітності, годування груддю, його можуть приймати діти з 3-х років і літні люди.

Комплекс Фітомуціл - поєднання корисного з приємним

Яким чином Фітомуціл може бути приємним, адже це засіб для усунення запорів? Так вважають ті, кому поки не доводилося використовувати дане проносне. А насправді, ви можете просто додати його в сік, або в свій улюблений йогурт. Але і це ще не все. Виявляється, Фітомуціл відмінно включається в звичні страви. Побалуйте себе смачним супчиком з курячими шлунками, він називається Айнтопф. Для цієї страви потрібно м'ясо на кісточці, болгарський перець і моркву по одній штуці, картопля, трохи печериць, шлунки курячі, і Фітомуціл у звичайній нормі - дві ложки.

У вогнетривку ємність кладете м'ясо, пасеровані гриби та овочі, обсмажені курячі шлунки. Ще потрібно додати вміст однієї банки квасолі в томаті, шматочки картоплі. Далі потрібно посолити, і додати води, щоб лише покривала вміст. Блюдо відправляється в духовку приблизно на дві години. Коли суп вже готовий, додайте Фітомуціл, і нехай ще потомиться в духовці хвилин десять. Не забудьте до супу подати сметану. Багато чудових рецептів для вас приготовлені на сайті http://phytomucil.ru/articles.htm. А Фітомуцілом можна запастися в аптеках, причому, рецепт для цього не потрібно!