Всі ми знаємо, що варто робити, що б виглядати на всі 100%. Про це пишуть усі модні журнали по кілька разів за випуск: слідкуйте за собою, одягайтеся модно і зі смаком, не користуйтеся дешевої косметикою і т.д. У цій статті ми поговоримо про те, чого не варто робити, що б виглядати стильно.

1.Не варто беззастережно дотримуватися всіх порад, якими рясніють друковані та електронні журнали мод. Чому? Бо якщо вам 35, ви повненька і ви все життя терпіти не могли поєднання зеленого з рожевим, дуже модне в цьому сезоні, то, побачивши худеньку симпатичну модель, якої це поєднання дуже до лиця, не варто бігти в найближчий бутик. Я, звичайно, перебільшую. Але ідею ви вловили. Не все те, що модно, нам дійсно підходить. Слава богу, зараз багато хороших дизайнерів, які придумують найрізноманітніші моделі одягу. Вибрати є з чого.

2. Не купуйте одяг тільки тому, що "так дешево я це більше ніде не куплю". Розпродажі - страшна річ. Там можна купити все, і за дуже низькою ціною. Правда, це "все", на жаль, не завжди виявляється потрібного нам розміру. Нічого страшного! Адже те, що побільше можна перешити, а то що поменше ..


ну, а раптом схудну!

Не піддавайтеся на провокацію! Як правило, такі речі так і залишаються лежати мертвим вантажем в наших шафах, розбурхує уяву і викликаючи почуття провини (бо не перешила, що не схудла). Те ж саме відноситься до речей, які навіть якщо і потрібного розміру, то абсолютно не вашого стилю або вам не з чим їх носити, і якби вона так дешево не коштувала, то ви б в житті її не купили. Купуйте одяг, який будете носити.

3. Не бійтеся експериментувати. Навіть якщо ви з 12 років носите виключно штани, це не привід так ніколи і не надіти спідницю. Якщо ви віддаєте перевагу джинси і пуловер (я вас прекрасно розумію, це завжди тепло і зручно), спробуйте все-таки якось при нагоді надіти вечірнє симпатичне платтячко. Немає відповідного випадку? Ну, придумайте що-небудь, сходіть в ресторан або в театр в кінці кінців. Воно того варте.

Якщо побоюєтеся кардинально щось змінювати, експериментуєте потрошку. Пов'яжіть яскравий хустка, або купіть капелюшок замість шапки. Іноді, щоб шикарно виглядати, потрібно всього-то трохи змінити або доповнити аксесуарами свою улюблену основну одяг.