http://www.goodhouse.ru/

Лазание по деревах обожнюють всі діти. Це не тільки цікаве, але і корисне заняття. Воно розвиває координацію рухів, вестибулярний апарат, окомір, кісткову мускулатуру і т. Д.

Крім того, дитина вчиться ставити перед собою цілі і долати перешкоди, знаходити виходи зі складних ситуацій, перемагати страх і т. Д. Всім відомо, що дертися вгору набагато легше, ніж спускатися.

Іноді, захоплений процесом, малюк просто не помічає, як високо він забрався. Поступово малюк буде опановувати все більшими навичками і менше потребувати страховці.

У даній ситуації важливо не гасити його активність, не формувати страхи, а навпаки, підтримувати і направляти активність у позитивне русло.

1. Почніть з навчання Вчити лазанию можна починати після трьох років, коли він у повному обсязі освоїть всі базові рухи. Проведіть попередню підготовку в домашніх умовах і на дитячому майданчику: освойте шведську стінку, лазіння по канату, ходіння по колоді і дитячий спортивний комплекс.

2. Практика Знайдіть міцне дерево з частими, низько розташованими гілками і запропонуйте синові забратися на нижню гілку. Коли він навчиться сам злазити з першої гілки, дозвольте забратися вище.

3. Тренування Запишіть дитину в секцію скелелазіння. Цей вид спорту зараз став дуже популярним. Скеледроми для найменших (від 3-4 років) є практично в кожному спортивному центрі, а досвідчені інструктори допоможуть малюкові оволодіти необхідними навичками.

4. Розважаємося з користю Заборонений плід солодкий - саме тому заборони часто призводять до зворотного результату. Замість заборони використовуйте "розширення обов'язків". Перетворіть захоплення дитини в буденну повинність - щоденний збір черешні, вишні, яблук, слив ...

Він може скільки завгодно лазити по деревах, якщо при цьому забезпечить вам допомогу у зборі врожаю.


Особливо добре спрацьовує введення "норми збору": поки банку не збереш - сиди на дереві. Зазвичай, вже через кілька днів бажання лазити по деревах пропадає.

Дочка закохалася. Як поводитися мамі?

Чи не передбачають події! Навіть якщо ви знаєте, що при особистому близькому знайомстві з "героєм роману" інтерес дівчини пропадає, не кажіть їй про це. Нехай вона сама з'ясує, що він зовсім не відповідає її очікуванням і уявленням, а спілкуватися з реальною людиною набагато складніше, ніж з придуманим образом. Це болючий, але дуже потрібний урок.

Дочки 15 років. Вона весела дівчинка, завжди вміла знаходити друзів. Нещодавно вона зізналася, що кілька років закохана в хлопчика з паралельного класу і страшно страждає від цього. Вони дивляться один на одного, але підійти бояться. Як подолати бар'єр у спілкуванні?

Поясніть дочки, що ходити і просто грати в "баньки" можна нескінченно і зовсім безрезультатно. Так що потрібно шукати можливості для того, щоб почати спілкуватися, спочатку по-дружньому. Можливо, це переросте у щось більше. Порадьте: "Почни з того, що будеш просто вітатися при зустрічі з ним.

Потім спитай, як справи, яку музику він зараз слухає і т. Д. Головний секрет спілкування - цікавитися тим, хто з тобою поруч . У розмовах можна дізнатися про його інтереси, про музику, яку він любить, про його хобі, поглядах ". Попутно можна висловлювати свою думку і давати трохи інформації про себе, але не занадто захоплюватися цим.

Не забувайте, що дівчатка-підлітки нерідко захоплені самою ідеєю любові, вони придумують відносини, але зовсім не прагнуть переходити до практики. Все це частина психологічної підготовки до майбутніх відносин.