Задумайтесь над трьома твердженнями:
- У прохолодну і холодну погоду одягати на себе багато одягу зовсім не обов'язково,
- Займатися фітнесом в набрала в себе вологу, прилипає до тіла, бавовняної футболці - пережиток минулого,
- Використовувати як зимової поддевки товсті вовняні кальсони - незручно.

Думаю, більшість читачів погодяться з цим на 100%. Адже кожному хочеться ходити і займатися спортом в зручній теплій і сухій, чи не сковувати рухи одязі.

ТЕОРІЯ: нам комфортно, коли температура нашого мікроклімату (тонкого шару повітря між шкірою і одягом) становить 32-35 градусів, а відносна вологість - 40-60%. Самі незначні відхилення мікроклімату відчутні і ми починаємо потіти (при фізичній активності) або мерзнути (при несприятливих погодних умовах).

ПРАКТИКА: для досягнення максимального комфорту і зручності використовуйте загальноприйнятий на сьогоднішній день принцип трьох шарів:

1 СЛОЙ - вентилюється і влагоотводящие (термобілизна)
Це найближчий до тіла шар функціонального одягу. Його основні функції:
- відводить піт з поверхні тіла, залишаючи тіло сухим,
- зберігає корисне тепло, не допускає переохолодження,
- вентилює та має "дихаючими" властивостями.

До вибору термобілизни варто поставитися з особливою увагою. Важливо підібрати тип білизни, що відповідає Вашим потребам. Це може бути доросле та дитяче білизна середньої щільності для повсякденної міської шкарпетки; білизна зігріваючого класу для чоловіка, який захоплюється риболовлею; або ж функціональна білизна спортивної спрямованості, здатне інтенсивно відводити піт і зберігати шкіру сухою.

2 СЛОЙ - Ізолюючий (флісові толстовки і куртки)
Проміжний шар - утеплювач, який захищає тіло від охолодження; зігріває в холодну погоду.


Волога не затримується, а легко виводиться на поверхню речі, де вона випаровується або транспортується далі в третій шар.

Легка і в теж час теплий одяг не дасть Вам замерзнути.
Особливо радує широкий асортимент моделей і яскрава кольорова палітра. Стильні толстовки-кенгуру можна використовувати для повсякденного носіння. А поло спортивного крою просто незамінні для занять у спортзалі.

3 СЛОЙ - Захисний (вітрозахисний і утеплена верхній одяг)
Зовнішній шар захищає від несприятливих погодних умов. Служить "щитом" проти вітру, дощу та холоду. Пропускає вологу тільки в одному напрямку - зсередини назовні, не перешкоджаючи нормальному диханню Вашої шкіри.

Багато жителів мегаполісу віддають перевагу зручному універсальної одязі спортивного стилю (куртки, брюки, пуховики). Якщо Ви катаєтеся на лижах, велосипеді або ж займаєтеся бігом, то екіпірування 3-го шару повинна відповідати специфіці обраного виду спорту.
Наостанок врахуйте ключовий фактор "правильної екіпіровки" - це взаємодія всіх трьох шарів. Кожен шар доповнює інші і є однаково важливим.