У наших мобільниках є дзеркало. І в косметичці. У машинах теж. А ще ми розглядаємо своє відображення у вікнах електричок. Це не дивно, адже дзеркало відіграє величезну роль у відчутті впевненості.

А тепер давайте послухаємо, що найчастіше чує дзеркало? Так, неважливо я виглядаю, пора сідати на дієту, і в кого у мене такий ніс? І т.д. Бідне дзеркало !!! Слабка стать, тобто ми, прекрасно використовує його тільки для критики, що в корені невірно. Дзеркало може стати чудовим помічником у нелегкій справі підвищення самооцінки. Ось декілька порад:

Говоріть зі своїм відображенням
Прокинувшись зранку і поглянувши на своє сонне личко, зверніться до себе з якимось ласкавим словом: Анечка (Леночка, зайка , сонечко потрібне підкреслити), ти сьогодні просто чарівна. Я зроблю все, щоб ти була щасливою. Запевняю, скоро ви станете своїм найулюбленішим людиною.

Виробляйте гарну поставу перед дзеркалом
По-перше, так ви проведете природний відбір серед чоловіків. Невпевнені слабкі чоловіки бояться жінок з гордою поставою. По-друге, відображення в дзеркалі покаже, що може зробити постава живіт підтягнеться, а груди стане високою.


Повторюйте цю вправу, як тільки зберетеся сісти на дієту.

Вивчайте своє обличчя в дзеркалі
Потрібно зрозуміти правильно: чи не веснянки, що не зарослі брови, що не почервоніння і т.д . Чи не вади, а саме обличчя. Якого кольору очі? А який відтінок? А куточки губ опущені? Підняті? Знайте своє обличчя. Ніяких порівнянь з Анджеліною Джолі або Кейт Мосс! Любіть себе такою, яка ви є. Вивчайте, милуйтеся і посміхайтеся.

Говоріть перед дзеркалом
Напевно, ти ні раз помічала, що деякі дівчата супляться при розмові або дивно моргають століттями. Не робиш ти такого? Отримай реальну інформацію. Виправляючи недоліки, запам'ятай свої відчуття і застосовуй їх на практиці.

Хваліть себе перед дзеркалом
Звичайно, ти не завжди буваєш розумницею, але не смій говорити собі про це в безсторонніх виразах. Як тільки виникне таке бажання, підійди до дзеркала і похвали себе. І не бійся переборщити.

Ці кілька вправ допоможуть підвищити самооцінку. Можливо, незабаром ти будеш дивитися у дзеркало, тільки для того, щоб в черговий раз подивитися на таку красуню