Подвійне підборіддя не прикрашає і чоловіка, а вже що говорити про жінок .. Жіноча шийка просто зобов'язана бути ідеальною! Але, на жаль, реальний стан справ не завжди таке. І в даний час вже навіть в 25 може з'явитися неприємність під назвою подвійне підборіддя.

Причиною скупчення зайвого жиру в нижній частині обличчя далеко не завжди є надмірна вага, і навіть у струнких людей друге підборіддя хоча й рідше, але зустрічається. Шкіра навпаки, може провіснуть після різкого схуднення. А може бути всьому виною спадкова схильність або індивідуальні особливості будови обличчя.

Однак найчастіше справа в слабкості м'язів і сполучних тканин, адже з віком вони зазвичай "старіють" ...

Що робити:

а) Чи не спати на високих подушках, не горбиться і не сутулитися, а також забути про звичку дивитися спідлоба! Інакше Ви ризикуєте розтягнути і без того слабкі м'язи шиї, що створить додатковий шанс другого підборіддя.

б) Почати робити гімнастику для обличчя, щоб сформувати красиву лінію підборіддя:
Низько опустіть голову і широко відкрийте рот. Потім піднімайте повільно голову, закидаючи її назад і в той же час із зусиллям рот закриваємо. Відчуваєте м'язи шиї і підборіддя? Значить все робите правильно. Повторіть цю вправу 15-20 разів.

в) Як можна частіше застосовувати контрастний душ і компреси:
Вам потрібні два тази - з холодною і теплою водою.


У холодну воду додайте лимонний сік, а в теплу - морську або йодовану сіль. Потім поперемінно прикладаєте до шиї і підборіддя компреси то з одним розчином, то з іншим. Останнім повинен бути холодний компрес. Потім вологим солоним рушником зробіть собі масаж: поплещіть себе по підборіддю не менше 10-15 разів.

Що кажуть стилісти:

1. Щоб візуально подовжити і витягнути шию, приберіть з неї волосся, наприклад, за допомогою короткої стрижки або високої зачіски.

2. Акцент в макіяжі робіть на очі або вилиці, але тільки не на дві ці зони разом.

3. Пудру бронзового відтінку наносите в області природничої освіти тіні під нижньою щелепою. І щоб все виглядало натурально, використовуйте цю ж пудру, щоб підкреслити тінь на скронях і на носі.

4. Не носіть одяг, воріт якої закінчується біля основи шиї - це лише акцентує подвійне підборіддя.

5. Щоб зайвий раз не привертати увагу до другого підборіддя, не варто також носити і довгі сережки, що закінчуються на рівні проблемної зони, щільно облягають шию прикраси, шийні хустки .

6. Віддайте перевагу одягам з глибоким V-вирізом, глибоким круглим декольте, а також светри з високим коміром "хомут".