захлиснула увесь світ тенденція прагнути до ідеалів 90/60/90 негативно позначається на психіці дівчаток-підлітків, як вважають фахівці. Будь-яка дівчинка, яка дивиться телевізор, щодня бачить на екрані моделей в рекламі, порівнює себе з ними і часто приходить до висновку, що вона негарна і страшна і взагалі жити нема чого.

Все це може призводити до тяжких депресій, з якими важко боротися. Якщо навіть дорослі жінки нерідко комплексують через прекрасних форм в телевізорі і пресі, що вже говорити про незміцнілої психіці молоденьких дівчат. Дівчаток не заспокоюють навіть розповіді про вельми непросте життя моделей, їх пристрастях до наркотиків і алкоголю, вимушеному утриманні від нормального харчування. На юне створіння це не діє.

Вона дивиться на обкладинки журналів, не знаходить подібності з провідними моделями та виносить вердикт: "я потворна".


Всюди, у всіх підліткових журналах розміщуються заклики худнути і займатися спортом для того щоб схуднути, і поменше є щоб схуднути, і взагалі зробити схуднення головною метою життя.

Гламур часом заступає все і не позначитися на незміцнілої психіці це не може. В результаті не так рідкісні випадки, коли дівчатка самі собі завдають каліцтва в спробі заглушити біль від власного "недосконалості". На жаль, заборонити знімати рекламу за участю моделей не можна, вся надія тільки на правильне виховання дівчаток у сім'ї, де мама навчить дочку не прагнути до модельним стандартам, а шукати свій власний стиль, підбираючи одяг під особливості зовнішності і фігури.