http://emily-mag.ru/

Многие жінки, які очікують народження малюка, дуже серйозно підходять до вибору коляски, ліжечка, перших дитячих іграшок і одягу. При цьому про покупку дитячого стільчика для годування майбутні мами замислюються рідко, вважаючи його річчю другорядною, яка знадобиться ще нескоро.

Але час летить дуже швидко, а витрати з появою малюка в будинку зростають удвічі, якщо не втричі. Тому стільчики для годування, так само як і коляски для новонароджених, має сенс купувати заздалегідь.

Стільчики для годування бувають двох видів: стільчики-трансформери і звичайні стільчики (бустери). Стільчики-транформери займають багато місця, вони призначені для просторих кімнат.

У невеликих приміщеннях доцільніше використовувати стільчик-бустер. А якщо навіть його нікуди поставити, спробуйте посадити малюка в дитяче автокрісло 9 36 кг.

Дитячий стільчик для годування повинен бути виготовлений з екологічно чистих матеріалів - дерева, металу, високоякісного пластику. Безумовно, дерев'яний стілець набагато екологічніше пластикового, хоча і менш зручний у використанні.

Щоб дитина в процесі їжі не перевернувся необхідно, щоб конструкція стільчика була стійкою і міцною.


Відстань між ніжками стільця має бути досить великим.

Щоб убезпечити дитину, краще відмовитися від моделей з коліщатками. Для переміщення по кімнаті підійдуть конструкції зі стопорами.

Для зручного положення малюка при годуванні необхідно, щоб спинка стільця регулювалася в різних положеннях.

Крім того, важливо, щоб стільчик був оснащений ременями безпеки і з надійними кріпленнями - це захистить малюка від падіння. Сучасні стільчики часто бувають доповнені механізмом, що дозволяє регулювати висоту.

Сидіння повинно бути покрито чохлом з м'якого матеріалу, бажано непромокаючої і зберігає яскравість фарб після прання. Стільниця стільчика повинна мати по краях низькі борти, що запобігають падіння їжі на підлогу.

Як правильно використовувати стільчик для годування?

Починайте садити дитину в стільчик тільки в тому віці, коли він навчиться самостійно сидіти (не раніше, ніж в 6 місяців).
Обережно піднімайте і садіть малюка.

Не забудьте пристібати його ременями безпеки. Поверхня підлоги, на якій стоїть стілець, не повинна бути слизькою і нерівною.

Ніколи не залишайте дитину в дитячому стільчику без нагляду.