http://emily-mag.ru/

Появления немовляти в родині - справжній і найдорожчий подарунок. Молода пара батьків, як правило, з великою відповідальністю підходить до питання вибору одягу для забезпечення максимального комфорту свого чада в ній.

Не менш важливий завданням є і вибір постільної білизни для дитини. Діти різного віку сплять різну кількість часу, і в цей відрізок своєї несвідомої життя дитина повинна відчувати себе комфортно і затишно.

Вибираємо тканину для постільної білизни

При виборі постільної білизни для малюка перше, на що необхідно звернути увагу батькам, - це матеріал, з якого виготовлено білизну, і його структура. Настійно рекомендується купувати білизну з малою щільністю тканини - шовкові, бавовняні або лляні.

Саме білизна, виготовлене з цих тканин, здатне більше і інтенсивніше вбирати вологу, а значить і "дихати". Головною відмінністю дитячої білизни від дорослих аналогів є його розміри і яскраве забарвлення. Асортимент дитячої постільної білизни величезний.

Пам'ятайте! Купуючи постільний комплект білизни, ви робите неусвідомлений вибір у бік спокійного або неспокійного сну своєї дитини.


Білизна повинна буяти барвистими малюнками або навпаки, бути спокійних спальних тонів.

Важливий фактор - забарвлення білизни!
Для забезпечення здорового і міцного сну своєї дитини ви повинні простежити за тим, щоб дитині було приємно і комфортно спати .

Йдучи спати в своє ліжечко, малюк не повинен відчувати будь-якої тривоги чи дискомфорту. Занурення в "сонне царство" має асоціюватися з казкою і чарівним світом. Для цього слід з розумом підійти до вибору забарвлення спального білизни.

Першорядно необхідно звернути увагу на білизну із зображенням мультяшних чи казкових персонажів, які подобаються вашій дитині. Зображення на білизну повинно викликати у дитини виключно позитивні емоції та гарний настрій.

Від комфортного і приємного відпочинку в значній мірі буде залежати і настрій дитини протягом усього іншого дня. Підійдіть до цього питання серйозно і відповідально і отримаєте винагороду у вигляді гарного і здорового сну свого малюка.