http://emily-mag.ru/

Несмотря на широкий асортимент товарів, представлених в дитячих магазинах, вибрати підходящий горщик для малюка, виявляється, не так вже й просто. Давайте спробуємо разом розібратися в різноманітті дитячих нічних горщиків.

Класичний горщик має круглий отвір, дана модель не відрізняється великим різноманіттям. Малюкові легко на нього як сідати, так і вставати. Дитячі стільчики з вирізами на сидіння комплектуються тільки такими горщиками.

Стільчик оснащений кришкою, якою закривається виріз після того, як дитина сходить в туалет. Однак, незважаючи на універсальність даної моделі, хлопчикові, сидячи, акуратно пописати буде нелегко.

Сідельні горщики мають анатомічний вигин верхньої межі, вони виконані у формі сідла з підтримкою ззаду і виступом попереду. Це найбільш поширена модель. Форма сідельного горщика сприяє правильному розташуванню малюка на горщику.

Існують моделі у вигляді тварин, машинок або казкових героїв. Однак багато педагоги і дитячі психологи не підтримують такого змішання гри і важливої справи.

Музичні горщики забезпечені захованої мікросхемою з батарейкою. Якщо горщик знаходиться в сухому стані, електричний ланцюг розімкнути, а якщо в горщику з'явилося вміст, ланцюг замикається, і звучить мелодія.


Це сигнал про завершення процедури.

Пам'ятайте, що музика, яку грає "чарівний горщик", повинна бути приємною на слух і не дратувати вас, адже вам доведеться слухати її по багато разів на день (а, може бути , навіть ночами). Радимо вам звернути увагу на музичний горщик Фішер Прайс, який може програвати цілих чотири "королівських" мелодії фанфар.

Як і всі іграшки fisher price, горщик дуже зручний і виконаний з якісних матеріалів. Він напевно припаде до смаку вашому малюкові!

Дорожні горщики складаються з пластмасового складного каркаса. Верхня частина складеного горщика являє собою класичну модель. Заздалегідь купується комплект спеціальних одноразових пластикових мішечків. Такий мішечок надаватися на каркас, а потім герметично закривається і викидається.

Горщик з "спідницею". Часто горщик прилипає до шкіри малюка, і коли дитина встає, вміст горщика може розплескатися. Розробили спеціальну "спідницю". Малюк встає з горщика, наступивши на неї. Відповідно горщик залишається на підлозі. Якщо крихітці допомагає піднятися з горщика мама, на "спідницю" наступає вона сама.