Початкова стадія: "ворог на порозі"
На цій стадії целюліт практично невидимий, шкіра виглядає рівною, пружною і гладенькою. Але саме на початковій стадії целюліту починається процес затримки лімфатичної рідини, більше половини якої, а точніше до 70%, затримується в організмі і не виводиться з нього.

Целюліт визначити на цій стадії досить просто. Потрібно затиснути пальцями руки шкіру в складку, і, якщо у вас з'явилися горбки, вам слід терміново зайнятися собою, так як в наявності всі ознаки целюліту.

На щастя, на цій стадії позбутися целюліту не дуже складно. Різного роду рекламовані антицелюлітні креми, мазі та гелі можуть виявитися досить ефективними. Засоби такого роду рекомендується втирати в шкіру масажними рухами - завдяки цьому поживні речовини, які містяться в кремах, зможуть подіяти на уражені целюлітом клітини.

Щоб перемогти целюліт на цій стадії, непогано зайнятися спортом, відвідати сауну (тим самим Ви зможете вивести зайву рідину з організму). І звичайно, задуматися про правильне харчування, яке нормалізує обмін речовин і запобіжить надалі розвиток целюліту. Краще зробити це саме на даному етапі! Навіщо потім боротися з тим, що можна з легкістю запобігти?

Друга стадія: "ворог починає наступ"
Визначити другу стадію розвитку целюліту також не складно, і з цим цілком можна впоратися в домашніх умовах. Виявляється, що в цій стадії, коли приймаєш певні пози, наприклад при розслабленні, на шкірі видно невеликі горбки. Бувають такі випадки, що в другій стадії целюліту шкіра (там, де горбки) стає більш щільною, як би спресованої. Загалом, таким от нехитрим способом Ви можете собі поставити собі, так би мовити, діагноз.

На цій стадії організм набагато гірше справляється з виведенням токсинів і зайвої рідини. Тому, для того щоб позбутися целюліту на цьому етапі, потрібно посилити старання. До антицелюлітним кремам необхідно додати сеанси лімфодренажу, тільки кількість процедур на тиждень має бути не менше чотирьох.
Обов'язкові відвідування басейну, а для більшого ефекту можна додати походи в сауну.

Третя стадія: " видно навіть неозброєним оком "
Переконатися, що у Вас третя стадія целюліту, можна так: Вам потрібно знову-таки затиснути шкіру між пальцями, щоб утворилася складка. Здушивши шкіру, трохи потримайте її, а потім досить різко відпустіть. Якщо у вас при проробляє такого експерименту не виникло ніяких больових відчуттів - це дуже добре: значить, у вас ще досить багато шансів перемогти целюліт, правда, зробити це вже буде складніше.

Або ще один метод діагностування третій стадії целюліту.


Це так званий теплової тест. Він заснований на тому, що на даній стадії захворювання вже помітна різниця в температурі між ураженими целюлітом зонами і іншими частинами шкірного покриву. Використовувати цей метод досить просто - досить доторкнутися тильною стороною долоні до ушкоджених ділянок. Свідченням того, що у вас третя стадія целюліту, може служити прохолодна шкіра на ділянках, пошкоджених в результаті цього захворювання, - в таких місцях температура тіла трохи нижче.

Рекомендуємо відразу ж налаштуватися на довгий і, що дуже неприємно, досить болісний шлях лікування целюліту. На жаль, на даному етапі за допомогою одного тільки скидання ваги, нехай навіть і активного, перемогти його не можна. Тут уже буде необхідний правильно підібраний курс процедур, що проводиться в спеціалізованому центрі. Спробуйте масажі, ультразвук - його, до речі, можна поєднати з масажем. Ще одним з методів боротьби з целюлітом, до якого Ви можете вдатися на цій стадії, є електроліполіз, однак після нього потрібно робити лімфодренаж, щоб Ваші зусилля не виявилися марними.

Звичайно, щоб впоратися з целюлітом, Вам знадобиться якийсь час, але при правильно складеної антицеллюлитной програмі воно буде не настільки вже довгим. І тим не менш варто як слід подумати і прийняти рішення, припустимо в новорічну ніч, почати нове життя! Тільки уявіть собі: сезон купальників - і Ви у відкритому бікіні, а чоловіки не можуть відірвати від вас погляд! ..

Четверта стадія: "куди ви дивилися раніше"
Це остання стадія захворювання. На жаль, багато доступні і безболісні методи боротьби з целюлітом (креми, гелі, сауна, дієта, лімфодренаж) Вам вже не допоможуть.

Справа в тому, що на цьому етапі захворювання целюліт не просто добре видно - він викликає вже хворобливі відчуття. На уражених ділянках шкіру неможливо вщипнути, вона синюшного кольору і холодна. Необхідний курс спеціальних процедур, що проводяться в спеціалізованому медичному центрі.

До нього входитимуть апаратні методики, ручний масаж, ін'єкційні методики, бальнео- і таласотерапія. Процедури необхідно проходити регулярно, на протязі довгого часу, чітко стежачи за харчуванням.

Постійна адреса статті -http://www.clinicas.ru/? Id = 334 & articles = 1