Весна - час розквіту і пробудження, нових задумів і планів. Але при цьому весна - саме підступне пору року. Навіть ті, хто зазвичай не мають проблем зі шкірою, можуть зіткнутися з ними у весняний час.

Ті ж, хто не може похвалитися ідеальною шкірою, навесні як правило переживають різке загострення:

 • суха шкіра стає ще більш тьмяною і сухий;
 • жирна шкіра запалюється;
 • різко посилюється пігментація;
 • колір тьмяний, нерівний;
 • навіть засмагла в солярії шкіра виглядає сіруватою;
 • може різко активізуватися демодекс;
 • вранці особа отечное (пастозне)!
 • з'являються (або поглиблюються) зморшки

Пародокс: саме тоді, коли хочеться виглядати особливо добре - виглядаєш виключно погано! У чому причина?!

Справа в тому, що більшість причин викликано стресом шкіри в зимовий період, а весна лише створює чинники для прояву негативу.

До цих причин відносяться:

 • авітаміноз
 • дефіцит ультрафіолету
 • зниження імунітету (у тому числі власне шкірного)
 • зміна PH
 • гиперпродукция шкірного сала в зимовий час в умовах перепаду температур
 • негативний вплив повітря кондиціонерів
 • сезонна депресія
 • активізація патогенної мікрофлори
 • "пробудження" меланоцитів

Для того, щоб уникнути негативного впливу цих факторів (або мінімалізувати їх) досить слідувати декільком простим правилам.

Правило перше: глибоке ОЧИЩЕННЯ. Весь "сміття", що осів в шкірі за зимовий період, омертвів епідерміс необхідно видалити, а шкіру "расшлаковать" і продреніровать.

дерматокосметології нашого Медичного центру радять хоча б раз на початку весни зробити Catiovital - унікальну атравматичну глибоку чистку особи. Вона виконує відразу кілька функцій: глибоке очищення пор; детоксикація шкіри; вирівнювання PH, підвищення шкірного імунітету.

Добре впливає на шкіру ультразвукова чистка, особливо якщо поєднувати її з функцією фонофореза - глибокого ультразвукового введення активів з проблеми шкіри.

Пілінг - один з способів не тільки оновити епідерміс, але і якісно реструктурувати його - зменшити пори, зморшки, пігментні плями. Однак, підходити до вибору пілінгу навесні треба з великою обережністю, щоб не викликати проблем з гіперпігментацією.

Перше місце з безпеки та ефективності можна сміливо відвести лазерному пілінгу на ербіевого лазері з функцією абляції (випарювання епідермісу до глибини проблеми) . Глибина дії лазерного пілінгу (на відміну від хімічних) строго прогнозована. Їм можна обробляти найделікатніші зони: зону біля очей, губ, шию, декольте).

Ербіевий лазер на відміну від СО2 - лазера не викликає термічного пошкодження окруждающіх тканин (опіку з мокнучій скоринкою). Якщо ербіевий лазер має функцію абляції (на відміну від неабляціонних ербіевого лазерів) він ще й шліфує шкіру.

Абляція (випарювання) дозволяє "стерти, як ластиком" будь-яку проблему; оновити епідерміс; прибрати омертвілі клітини; глибоко очистити пори.

Коагуляція - термічний вплив лазера на структурні волокна шкіри кардинально покращує тургор, еластичність і якість шкіри; стимулює синтез колагену.

Лазерний пілінг не "вибиває" Вас зі звичного життєвого ритму: реабілітація практично не потрібно, а кардинальні зміни "у наявності" вже через 3-7 днів.

Однак бувають ситуації, коли вплив хімічних пілінгів необхідно для лікування шкіри (гостре запалене акне, стійка пігментація).


У цьому випадку оптимальний варіант - комбінація лазерного та хімічного пілінгів.

Правило друге: ГИДРАТАЦИЯ (зволоження не так на поверхневому, а на дермальном рівні). Для глибокого насичення шкіри вологою крему не підходять: занадто велика молекула гіалуронової кислоти і "не проходить" між клітинами епідермісу. Для цього краще використовувати ін'єкції (швидко, ефективно, точно в ціль і надовго). Даний процес носить назву - біоревіталізація.

Помилково думати, що жирній шкірі волога ні до чого. Саме обезвоженность жирної шкіри веде до запальних реакцій, знижує імунітет. Просто при виборі препарату для биоревитализации необхідно враховувати тип шкіри і її стан. Так, при ін'єкціях препарату Jal ACP (ефір гіалуронової кислоти) у верхньому шарі відбувається зменшення виділення шкірного сала, при цьому дермальний шар зволожується. Крім того ACP - прекрасний засіб від пастозности (набряклості особи).

Курс биоревитализации не тільки вирішить типово "весняні проблеми" і забезпечить стійкий ліфтинг-ефект, але і підготує шкіру до літа: загар ляже рівно, без зморшок і плям.

Правило третє: вітамінізації Навесні як ніколи необхідний прийом полівітамінних препаратів, проте далеко не всі вони "досягають шкіри" в потрібній кількості і якості. Щоб бути впевненими в тому, що шкіра отримала все необхідне, вдаємося до добре відомого способу - мезотерапії.

Шкіра отримує спеціально збалансовану вітамінну дієту в поєднанні з усім тим, що може бути необхідно: амінокислоти, мікроелементи, активатори імунітету або синтезу колагену, блокіратори запальних процесів або синтезу меланогенеза. Ви ж у свою чергу впевнені в правильності "адресної доставки".

Правило четверте: ЗАХИСТ. В першу чергу захист необхідна тим, хто схильний пігментації. Справа в тому, що навесні меланоцити (клітини шкіри, що відповідають за її пігментація), прокидаються і починають працювати з подвоєною силою. Для адаптації шкіри до весняних променів використовуйте засоби з високим SPF.

Для тих, хто вже "постраждав" від подібної проблеми - особлива програма відбілювання шкіри із застосуванням лазерних технологій.

Виконуючи ці чотири принципу догляду за шкірою навесні (Глибоке очищення, Гідратація, Вітамінізація і Захист), Ви не тільки позбавите себе від можливих проблем, але і підготуєте шкіру до літнього періоду: адже чим "глаже" шкіра, тим красивіше загар, а чим вона здоровіше, тим безпечніше "літні радості".