Новорічні свята - найдовші в році. З одного боку, це можливість чудово відпочити, розслабитися, з іншого - зміна режиму, незвична їжа і "загострення шкідливих звичок". Традиційний "післясвятковий синдром": зайві кілограми, синці під очима, набряклість, несподівані прищики иили зморшки. До цього додайте втому і психологічний дискомфорт.

Швидко привести себе в норму допоможуть програми детоксикації (очищення) організму. Вони виведуть надлишки рідини і шлаки. Найпростіший спосіб: доба посидіти вдома на дієті з вівсянки і трав'яних сечогінних чаїв. Однак це навряд чи поліпшить Вам настрій перед виходом на роботу і не зробить миттєвого чудотворного впливу на зовнішність.

Кращий засіб - це лазня. Невипадково баню називають "зоною теплової детоксикації". Детокс відбувається за рахунок активного потіння і теплової стимуляції лімфодренажної системи. Додайте до цього супроводжуючі будь банний ритуал: ароматерапію, масаж і пілінг, і Ви зрозумієте, чому баня в усі часи і в усіх народів вважалася кращим поновлюючим засобом.

Правильно вибрана баня навіть за один сеанс дає все те, що потрібно жінці: глибоке очищення шкіри обличчя і тіла, зволоження і ліфтинг, лімфодренаж і позбавлення від набряків.

Тип лазні підбираємо залежно від температурних "пристрастей" і можливостей організму. Для тих, хто не боїться температурного екстріму, ніщо не зрівняється з російською лазнею (70-80 гр. С): ширяння з цінними ефірними маслами, масаж віниками, пілінг натуральним ликом, дубова купіль з кришталевої водою і крижані аплікації. Все це гарантує: природний рум'янець на добу, тонус і гладкість шкіри на тиждень, а при регулярному відвідуванні не залишить шансу целюліту.

Хамам - східна лазня, традиційна лазня жіночої краси. За рахунок м'якої температури (45 гр. С) не навантажує судини, не викликає иссушения шкіри і волосся, не змиває, а, навпаки, пролонгує засмагу.


Це ідеальне місце для проведення дівич-вечора і "сімейного виходу". Турецький хамам - класика жанру, марокканський хамам - задоволення для цінительок і гурманів.

Що краще вибрати: громадські лазні або СПА? Похід в звичайні лазні пов'язаний з необхідністю паритися і потіти в присутності незнайомих людей; дотримуватися теплового режиму, обраного більшістю; пірнати в загальний басейн.

Хороший СПА індивідуальний. Досвідчений СПА оператор створює потрібний саме Вам температурний режим, уважно стежить за Вашим самопочуттям, обов'язково враховує тип і стан шкіри. У правильному СПА є можливість поєднати банну процедуру з бальнеотерапією, обгортанням, масажем, стоун- і парафінотерапією.

У СПА центрі Дворянська Садиба незалежно від того, одна Ви або Вас кілька людей, для всіх інших СПА зона буде перекрита. Наша баня працює за принципом "все включено": одноразові лазневі приналежності, великий вибір засобів для будь-якого типу шкіри, всілякі чаї (фруктовий, дренуючих, тонізуючий).

До Ваших послуг: сейфи для цінних речей, безкоштовна охоронювана автостоянка, спеціальна зона відпочинку. Але головне - це рівень, досвід і кваліфікація персоналу! . Ви відчуєте, що таке справжня лазня і традиційне років, а також спробуєте на собі екзотичні банні традиції. Адже недарма до нас їздять навіть ті, хто може дозволити собі мати банний комплекс у власному будинку.

Ви подумаєте, скільки все це може коштувати? Насправді ціни на банні ритуали в "Дворянській Садибі" дуже розумні, що дозволяє зробити правильну баню як разовим SOS засобом, так і хорошою традицією ...