Фахівці центру краси Дворянська Садиба розкажуть про новий унікальному косметологічному методі - мезонітях.

Що таке мезоніті і навіщо вони потрібні?

Ви проводите цілий день на роботі (чи навчанні), потім поспішайте у фітнес-центр, а пізно ввечері поспішайте на побачення, в клуб, або до друзів. Ви молоді і активні, і навіть такий динамічний графік не відбивається на Вашій зовнішності .. поки Вам не виповниться 25 років. Саме цей вік косметологи вважають "рубіжним", тому починає сповільнюватися регенерація шкірних клітин, припиняється вироблення структурних елементів шкіри, знижується синтез гіалуронової кислоти.

Якщо, підійшовши до дзеркала в кінці насиченого трудового дня, Ви помітили, що у Вас опустилися куточки губ, намітилися носогубні складки, а синці під очима не проходять навіть з ранку, то вважайте, що настав час "вести нерівний бій з віком", тому еластичність шкіри і її вміння відновлюватися явно знижені. Невипадково, перший тип старіння шкіри називають втомленим. У цей період особливий шкоди завдають головні вороги жіночої краси: надмірне ультрафіолетове випромінювання і гравітація. Саме під впливом сили земного тяжіння наша втратила еластичність шкіра починає швидко розтягуватися і формуються її вікові ознаки: складки, зморшки, брилі, мішки під очима і т.д.

Зникає юнацька округлість, і на зміну їй приходять: або загостреність і виснаженість, або "отяжеленіе" рис обличчя. Розтягнення шкіри змінює і її рельєф, він стає більш пористим. Особливо це стосується жирної і змішаної шкіри.

Логічно уявити, що "утримати" шкіру від обвисання може допомогти якийсь каркас. Але з чого його зробити, і як впровадити в шкіру? Робилося безліч спроб армування шкіри як за допомогою золотих або платинових ниток, так і за допомогою "прошивки" філлерамі. Але металеві нитки некрасиво контуровані, мали багато протипоказань, і мало з якими методиками поєднувалися, а рідкі філери не володіли достатньою міцністю, щоб утримати шкіру від обвисання.

Справжній порятунок прийшло у вигляді унікального винаходу - мезонітей. Процедура їх введення отримала назву тредліфтінг. Це найтонші нитки, що вводяться в шкіру з особливих векторах за допомогою спеціальної голки-провідника. Мезоніті складаються з полідіоксанона, безпечного і гіпоалергенного, що розсмоктується з часом, шовного матеріалу, багато років використовуваного в хірургії.


Нитка з голкою настільки тонка, що Ви практично не відчуєте проколу. Більшості не потрібно навіть місцева анастезія. Сіточка з ниток міцно підтримує шкіру від обвисання, абсолютно непомітна і невідчутна навіть при дуже тонкій шкірі.

Як проходить процедура введення мезонітей і чому її можна назвати офісної підтяжкою?

Вся процедура займає не більше півгодини, дуже комфортна і не вимагає періоду реабілітації. У деяких можуть, правда, утворитися невеликі синці, як після "уколів краси", але їх легко закамуфлювати тональним засобом.

Зате Ви відразу ж побачите ефект вираженого ліфтингу, і протягом декількох тижнів ліфтинг буде тільки наростати. За простоту і безпеку, а також вираженість і тривалість ефекту, мезоніті можна по праву назвати процедурою "обідньої перерви", або "офісних підтяжкою" фото "до" і "після". Приблизно через півроку Мезон розсмоктується, але на її місці вже утворюється "ниточка" з власного шкірного матеріалу, що виконує такі ж "антигравітаційні" функції.

Кому допоможуть мезоніті?

Мезоніті не тільки утримують шкіру від провисання, але і підтягують наявні наслідки гравітаційного птозу, причому досить запущеного:

- Носогубні складки
- Бриль
- Друге підборіддя

Введення мезонітіей стимулює синтез колагену і дрібних судин, тому ними добре "виправляються" зморшки і борозни:

Носослізний і нососкуловая борозна

- кісетного зморшки
- Структурні зморшки
- Зморшки в куточках очей

Зазвичай мезоніті вводяться глибоко в шкіру, але їх можна розташувати так, щоб розслабити або, навпаки, тонізувати групу м'язів. Тому їх почали використовувати як альтернативу або помічник ботокса. А ще ними можна дуже красиво контуровані губи, і навіть ефектно змінити їх форму.

Нитки, незважаючи на їх "тоньшіну" - дуже міцні і пружні. Тому ними можна підтягувати навіть проблемні зони тіла:

- Груди
- Сідниці
- Коліна

Ну, і крім цього введення мезонітей дає два дуже приємних бонусу:

- Лікує розширені пори
- Прибирає целюліт

При такій кількості позитивних моментів подібне диво косметології миттєво стало набирати популярність. Але, як і у будь-якого солідного винаходи, у мезонітей зараз є сірі несертифіковані аналоги, введення яких не може гарантувати результат і чревато ризиками. Будьте обережні і не ризикуйте красою і здоров'ям.