Прийшло літо і саме час подбати про своє здоров'я і зовнішній вигляд за допомогою корисних компонентів, дарованих нам морськими глибинами. Безумовно, море - це прекрасний теплий водойму, який радує нас своєю привітністю. Але як-же правильно скористатися його дарами?

Безперечно, саме в літній період року таласотерапія є найпопулярнішою процедурою. Адже її процес прямим чином позначає безпосередній контакт з морськими глибинами і його багатим внутрішнім світом. Дана процедура має глибоке коріння, так, наприклад, ще в давні часи вона отримала своє широке застосування, як для поліпшення краси, так і в лікувальних цілях.

Той же Цицерон і Гіппократ довели цілющі якості морської води, яку вони свого часу настійно рекомендували застосовувати з метою лікування багатьох захворювань. Як стало відомо, справжньою батьківщиною даного комплексу процедур є Франція. Саме в цій країні вперше були розроблені спеціальні косметологічні комплекси профілактичного та лікувального характеру, якими ми користується і по сьогоднішній день. Незважаючи на доведений факт корисного впливу морської води, на сьогоднішній день таласотерапія стала менше затребуваною процедурою, хоча багато людей досі вважають за краще застосовувати талассотерапию в лікувальних цілях, цінуючи її ефективність і корисність застосовуваних морських компонентів.

За своїм характером таласотерапія являє собою цілий ряд ефективних косметологічних процедур, які укладаються на основі застосування багатьох дарів моря. Більшою мірою в даному процесі використовуються морські водорості, грязі, солі і, звичайно ж, морська вода.

До слова, хочеться так само сказати, що крім того, що таласотерапія є одним з основних косметологічних процесів багатьох салонів краси, для її ефективного проведення так само існують спеціальні лікувальні центри. У таких установи всі процедури в обов'язковому порядку проводяться під пильним наглядом лікарів і фахівців. І це цілком обгрунтоване дію, так як на перший погляд нешкідливе вплив морських компонентів може призвести до небажаних наслідків при зловживанні і неправильно проведеному процесі. Саме тому при проведенні таласотерапії варто чітко дотримуватися рекомендованого курсу процедури, дотримуючись усіх правил.

Як правило, центри, що спеціалізуються з проведення таласотерапії в більшості розташовані на березі моря. Це вельми правильне місце розташування, тому що крім впливу морських компонентів на організм, чималу роль так само грає морське повітря і теплий клімат.

Серед безлічі процедур таласотерапії основними напрямками лікування є грязьові ванни, які включають в себе як всілякі маски , компреси та аплікації, так і електролізи.


Велику роль відіграє лікування водою - СПА, яке відбувається у вигляді душу і лікування парами. Величезною популярністю користуються процеси лікування морськими водоростями і мулом, так само користуються попитом повітряні ванни, які відбувається за допомогою цілющого впливу чистого морського повітря.

Важливим доповненням є дотримання спеціальної морської дієти, яка заснована на вживанні в їжу певних морських продуктів. Як правило, якщо проводити будь-яку процедуру таласотерапії в поєднанні зі спеціальної морської дієтою, можна досягти кращого ефективного результату.

Багато хто знає, що в деяких випадках для оздоровлення організму цілком достатньо здійснювати щоденні прогулянки по березі моря, вдихаючи чисте повітря моря. Саме тому про ефективність процедур таласотерапії не варто занадто багато розповідати, так як позитивний ефект дуже очевидний.

Про лікувальні якості морської води багато чули багато позитивної інформації. І вона носить цілком правдивий характер, так в основні її якості входить не тільки загальне позитивне вплив на організм людини, але і її лікувальний вплив на певні ділянки тіла. Так, наприклад, вплив морської води на шкірні покриви призводить до стимуляції обмінних процесів в підшкірних шарах. При цьому вона надає відмінне вплив на щитовидну залозу, надниркові залози і роботу статевої області. У процесі плавання в морській воді з організму усувається цукор і зайві жирові відкладення - саме тому таласотерапія являє собою дуже ефективну процедуру щодо усунення надмірної ваги.

Однак, перед проведенням даного косметологічного комплексу варто звернути особливу увагу на протипоказання до нього . Адже, незважаючи на його безпеку, за наявності певних форм захворювань, він може привести до збільшення проблем здоров'я.

Отже, в категорію протипоказання відносяться різні хронічні захворювання, які носять загострену форму. Людям, які страждають від гінекологічних захворювань з супроводжується підвищенням естрогенів, проведення таласотерапії так само не рекомендується.

Безперечно, лікування морською водою відіграє важливу лікувальну роль для лікування захворювань щитовидної області, проте тут варто бути насторожі, оскільки певні форми захворювань щитовидки є перешкодою в проведенні даного косметологічного процесу.