Настає весна - пора розквіту. І що бачимо ми, підходячи до дзеркала? Сіруватий відтінок шкіри (гіперкератоз), темні кола під очима (порушення мікроциркуляції), прочитуване носогубні складки (втрата пружності).

Додайте до цього: загострення акне (зниження імунітету), демодекоз (порушення шкірного PH), хейліту (авітаміноз), пігментні плями (порушення меланогенеза). Виходить, що у Весни зовсім не "прекрасне обличчя". А адже більшості цих проблем можна уникнути і ще не пізно почати інтенсивну підготовчу роботу.

Як уникнути весняних проблем зі шкірою? Про превентивні заходи і програмах SOS розкажуть досвідчені косметологи центру краси "Дворянська Садиба".

Весняні проблеми зі шкірою в чому викликані тими ж факторами, що і проблеми з волоссям: авітаміноз, перепад температур, сухість повітря за рахунок впливу опалювальних приладів, зниження імунітету. Додайте до цього: початок "сонячного" сезону та активізацію всіляких мікроорганізмів у зв'язку з потеплінням.

Що можна зробити, щоб протистояти цим негативним факторам?

Загострення акне. Важливо пам'ятати, що акне - це системне захворювання, і лікування його має бути комплексним. У плані профілактики важливо проводити детоксикацію організму і стежити за збалансованою дієтою. Склад шкірного сала - одна з передумов розвитку акне, має, як правило, спадковий характер. Занадто густе сало забиває устя волосяних фолікулів і при цьому служить живильним середовищем для хвороботворних мікробів.

Головне в зовнішньому лікуванні акне це:

  • усунути гіперкератоз і закупорку волосяного фолікула
  • нормалізувати PH шкіри
  • підвищити шкірний імунітет
  • блокувати запалення, що почалося.

Для профілактики рекомендуємо зробити Catiovital, атравматичну чистку особи з функцією вирівнювання PH та підвищення імунітету; иили лазерний пілінг з подальшою плацентарної аплікацією.

Якщо ж загострення настало, залежно від тяжкості форми і ступеня занедбаності хвороби можна рекомендувати:

  • лікувальні пілінги (саліциловий або ретиноєвий);
  • фототерапію в поєднанні з лазерним пілінгом;
  • озонотерапию.

Демодекоз.


Захворювання спочатку нагадує різке загострення акне. Але на відміну від нього супроводжується різким сверблячкою в фазі загострення, особливо після вмивання. Провокує захворювання підшкірний кліщ демодекс, який активізується на тлі зміщення PH шкіри в лужну сторону. Для діагностики проводиться спеціальний дерматологічний тест на демодекс. Для лікування використовуються препарати для детоксикації організму, антибіотики, вітамінна терапія і прийом сірки. Наслідки демодекозу відшліфовуються за допомогою лазера.

Проблеми з пігментацією. Краща запобіжний захід - це максимальна SPF захист і використання засобів, що блокують синтез меланіну. Виключно ефективна мезотерапія з вітаміном С і наноплацентарним комплексом. Якщо пігментація вже є, допоможуть лазерний пілінг у поєднанні з фототерапією.

Тьмяність шкіри, втомлений вигляд. У молодих дівчат сірий тьмяний колір шкіри може бути наслідком гиперкератоза (потовщення верхнього епідермального шару) , а втомлений вигляд - ознакою зневоднення і дефіциту вітамінів. Для кардинального і максимально швидкого поліпшення стану шкіри можна використовувати: легкий лазерний пілінг у поєднанні з біоревіталізація або курсом мікрострумової терапії.

У певному віці "втомлений вигляд" є ознакою інволюційному-дистрофічних змін обличчя, і на тлі сезонного стресу проблема лише поглиблюється. Залежно від стану шкіри і типу старіння методом вибору можуть стати: фракційний лазерний термоліз, термоліфтінга, контурна пластика. Це методики, що дозволяють швидко і кардинально вирішити проблеми вікової шкіри. Грамотне поєднання цих методик дозволить Вам знову повернутися в "весну 15-річної давності".

Це лише деякі з проблем, з якими ми стикаємося навесні. Але ключ до вирішення будь-якої проблеми - в руках фахівців. Важливо тільки не втратити час, і тоді весь романтичний потенціал весняного сезону Ви зможете повністю реалізувати.