У гонці за "тонкістю" французи були, звичайно, першими. Справа в тому, що вони живуть, щоб насолоджуватися життям. Жителі цієї країни навчилися отримувати максимум задоволення від усього, з чим стикаються. Від їжі, від питва, від природи і від людей - від себе і від інших. І чарівне своє проведення часу називають вони не "боротьбою за існування", а "мистецтвом життя". У мистецтві цьому вони досягли недосяжних висот і зрозуміли, що найбільше задоволень можна отримувати від життя в молодості.

Так з чого ж почати боротьбу за нормальну вагу? Французькі фахівці пропонують: з голови! В першу чергу, треба змінити сформовані у молодих уявлення про еталоні жіночої краси, схожому, скоріше, на технічні дані телевежі - довга, тонка, без єдиної опуклою деталі. Жіночим журналам порекомендували не публікувати фотографії занадто худих манекенниць. Французькі дієтологи настійно радять охочим схуднути більше і краще їсти! Почалася мало не національна кампанія під гаслом "Даєш повноцінний сніданок!".

Справа в тому, що багато модниць скоротили традиційний французький ранковий прийом їжі, що складався з булочки, злегка змоченою маслом, з крапелькою конфітюру і чорною кавою , до одного напою, без цукру і молока. Виявилося, що така дієта погано позначається і на здоров'ї, і на масі тіла.

Калорійний сніданок
Організм, з ранку не отримує необхідного палива, починає "економити", тобто відкладати в жирові резерви всі калорії, які отримує протягом дня. Залякане голодним ранковим пайком тіло робить свої накопичення на "чорну" половину дня до обіду. Тому-то французькі дієтологи просять додати до булочці сто грамів пластівців з сухофруктами і нежирним молоком і до незмінного чорної кави додати склянку свіжовичавленого соку без цукру.

Французький обід
Обід, якому французи зазвичай самозабутньо віддаються з полудня до години дня - абсолютно мертвий сезон в республіці, в цілому нарікань з боку лікарів не викликає. Починати його вони рекомендують з зеленого салату, приправленого нежирним соусом. Нагадуючи, до речі, що рослинні масла виключно корисні для серцево-судинної системи, але жахливо калорійні! Зелень - не тільки джерело вітамінів і мінеральних солей, необхідних для обміну речовин, але, поїдаючи її, ми худнемо! Калорій вона приносить на мікроскопічні частки менше, ніж витрачається кишечником на її переробку.

Гарніри
Чи виправдані невинно обмовлений гарніри.


Виявилося, вони просто необхідні! Варена картопля, крупи і макарони без масла, сиру та соусів, овочі, тушковані без великої кількості жирів, стимулюють роботу кишечника, а отже, споживання ним енергії. У цьому ж напрямку діють і кілька шматочків хліба без масла. На десерт французи, які намагаються знайти компроміс між неподдающимся для них сумніву висловом: "Обід без сиру як одноока красуня", і бажанням схуднути, вживають нежирні сири. Сластьона пропонуються фрукти - не більше трьох великих плодів в день, так як в них все-таки багато цукру. Самі "похудательной" фрукти - зелені кислі яблука. На їх переробку організм витрачає більше калорій, ніж вони йому дають.

Вино
Зайве говорити, що прийом їжі сприскують благословенним французьким вином. Деякі вважають, що саме завдяки йому французи тримають одне з останніх місць в Європі за кількістю серцево-судинних захворювань. Однак замінювати бордо склянкою горілки не слід - оберігаючи, як і вино, від хвороб серця, вона занадто калорійна.

Завжди в русі
А як же у французів спорт, на якому "заради форми" збожеволіли американці? Знаючи ледачих галлів, місцеві лікарі і не вирішуються пропонувати їм потіти в тренажерних залах або трусити по вулицях. Лише благають: "Ходіть пішки, коли тільки можливо! Навіщо, наприклад, протягом десяти хвилин чекати ліфта, щоб піднятися на третій поверх? Або їхати в булочну на автомобілі?" І рекомендують: якщо ви щось упустили, підійміть цей предмет, не згинаючи колін або присівши, не відриваючи п'ять від підлоги. Сидячи за комп'ютером, поробіть протягом трьох секунд "ножиці", якщо зовсім не можете перерватися для десятка подскоков або присідань. Дивишся, ліфтами, автобусами і нахилами за носовою хусткою набереться на хороший тренажерний зал!

Так що французи - люди з головою - худнуть по-розумному. Основна стратегічна задача - більше і краще їсти, більше і краще рухатися. Не гнатися за тимчасовими ідеалами краси і ні в якому разі не поспішати! Цілком здійсненні завдання і для росіян в очікуванні того благословенного часу, коли і наша генетика, наситившись трьома століттями "солодкого" життя, перестане все що завгодно переробляти на підшкірні жири.