З кожним прийомом їжі, на думку більшості, людина повинна отримувати повний комплекс корисних речовин. Якраз мюслі є таким комбінованим продуктом, що містить в собі і вітаміни, і амінокислоти, і білки, і жири, і мінеральні речовини. Зерна або пластівці пшениці, жита або вівса - основний компонент будь-яких сумішей мюслі. Для їх приготування майже завжди використовують не ті пластівці і зерна, з яких варять каші, а оброблені інфрачервоними променями.

Мюслі без всяких добавок, що складаються тільки з різних видів зернових, можуть бути ідеальним варіантом не тільки для піклуються про своє здоров'я, але й для тих, хто хоче схуднути. Намагайтеся купувати мюслі без додавання цукру. А якщо вже захочете поласувати солодкими пластівцями, то краще їх підсолодити за допомогою рідкого меду. Або можна змішати з зернами фрукти з високим вмістом цукру.

Багатьма важливими вітамінами, мінеральними речовинами і мікроелементами постачають наш організм мюслі з цілісних зерен злакових.


Але якщо у вас проблеми з травленням, то перед вживанням мюслі краще прокип'ятити в невеликій кількості води. Звичайно, тоді зерна втратять багато корисних речовин, але зате і перетравлюватися будуть легше.

Обов'язково слід включити мюслі в свій раціон і тим, хто намагається скинути кілограм-другий, і тим, хто серйозно страждає ожирінням. По-перше, це допоможе стримати апетит, так як потрапивши в шлунок, харчові волокна, що входять до складу мюслі, перетравлюються дуже повільно. В результаті відчуття голоду може не з'являтися годинами. Харчові волокна стимулюють і перистальтику кишечника (хвилеподібний скорочення стінок порожнистих трубчастих органів).

Крім цього, думки виведуть з Вашого організму чужорідні сполуки, наприклад, такі як радіонукліди, свинець, кадмій і холестерин. Тому дієтологи особливо рекомендують вживати мюслі хворим атеросклерозом, у яких порушений обмін холестерину.