Новий модний метод схуднення, про який опублікували повідомлення відразу декілька британських газет, поширився серед заможних лондонців. Тепер всього за кілька сотень фунтів можна протягом трьох тижневих часових сесій, дихати розрідженим повітрям через маску, відчуваючи всі принади високогірного клімату.

Центри гіпоксії для людей з пониженим вмістом кисню в тканинах організму відкриваються зараз по всьому центру міста .

Про високу ефективність тренувань в розрідженій атмосфері насправді вже давно знають всі спортсмени. Саме в таких умовах серце, як правило, починає посилено качати кров по всьому організму. А це в свою чергу призводить до позитивних зрушень в обміні речовин: підвищується рівень гемоглобіну в крові і нормалізації м'язового тонусу.

До речі, також з'ясувалося, що цей метод має ще один позитивний і раніше непомічений ефект.


Виявляється, людина починає інтенсивно худнути, не докладаючи до цього жодних зусиль, дихаючи повітряною сумішшю з вмістом кисню всього в 10% (що, до речі, удвічі менше норми).

Як раз, саме у зв'язку з останнім властивістю даного методу, напевно, він і став таким популярним у вражаюче короткий термін. Ну кому ж не хочеться і повітрям подихати і заодно схуднути, нічого для цього не роблячи? А російським жінкам залишається тільки сподіватися, що і в нашій країні незабаром відкриють аналогічні центри.