низкогликемическая дієта виявилася найефективнішою і здоровою. До такого висновку прийшли австралійські вчені, після проведення шести досліджень. Ця дієта не тільки знижує вагу, але і нормалізує рівень холестерину і цукру в крові.

202 особи сиділи на різних дієтах від 5 тижнів до шести місяців. У підсумку низкогликемическая дієта дала більше зниження ваги - в середньому на 1 кг, ніж інші. При цьому дотримання даної дієти не вимагає якихось серйозних змін у способі життя людини, оскільки продукти з низьким глікемічним індексом (ГІ) можна їсти в будь-якій кількості.

ГІ показує, наскільки сильно продукт впливає на рівень глюкози в крові. Так, продукти з високим ГІ піднімають цукор у крові, зношують підшлункову, ведуть до набрання ваги. Вживання в їжу продуктів з низьким ГІ плавно підвищує цукор в крові до оптимального рівня, щадить підшлункову, очищає судини, веде до стабілізації рівня інсуліну і досягненню ідеальної ваги.

низкогликемическая дієта підтримується Американською Асоціацією Діабетиків. Автор низкогликемическая методу харчування, а також нашумілої книги "Їжте, щоб схуднути" - француз Мішель Монтіньяк. Його метод спрямований головним чином на схуднення, але таке харчування робить благотворний вплив і на серце, кровоносну систему, знижує рівень серцево-судинних захворювань, оздоровлює підшлункову залозу і полегшує її роботу. Вся принадність методу в тому, що кількість їжі не обмежується - можна їсти стільки, скільки хочеться.

Потрібно тільки більш розумно підходити до вибору продуктів:

а) Якщо Ви їсте перероблені рафіновані продукти з штучними вуглеводами, з яких видалена клітковина, такі, як: біле борошно, білий шліфований рис, цукор - то цукор у крові або гликемия різко підскакує, підшлункова залоза у відповідь змушена виділяти дуже багато інсуліну і складувати надлишки у вигляді жиру, а сама залоза зношується.


У цьому випадку Вам потрібна їжа з низьким глікемічним індексом (ГІ).

б) Якщо ж Ви їсте натуральні, нерафіновані, неперероблені продукти, багаті клітковиною і природними вуглеводами, такі, як : хліб з борошна цільного помолу, каші з цільного зерна, боби, овочі, фрукти - то гликемия низька, підшлункова виділяє невелику кількість інсуліну, наявний в організмі жир розчиняється, і людина втрачає у вазі. Організм доходить до рівня ідеальної ваги і сам зупиняється, більше не худнеш.

низкогликемическая метод також враховує сполучуваність продуктів, характер різних жирів, час і частоту прийому їжі, про те, як готувати. У методі є дві фази: в першій фазі втрати ваги потрібно дотримуватися строгих правил дієти, а в другій фазі, коли досягнуть ідеальний вагу, можна дозволяти собі різні поблажки і в кінці прийому їжі іноді вживати продукти з високим ГІ.