Новим ефективне засобом проти ожиріння виявилося виділене з пагонів гарбуза речовина, розчинна у воді. Вчені Сеульського Національного Університету назвали його "PG105".

Це довели результати досліджень, які вчені з Південної Кореї провели над лабораторними мишами. Також в роботах ісследоватлей була задіяна південнокорейська фармацевтична компанія Helixir, що випускає дієтичне харчування. Експерименти тривали кілька місяців.

У результаті, фахівці компанії з'ясували, що ті миші, яким давали воду з екстрактом гарбузових пагонів, втратили на 18% більше жиру, ніж миші, що одержували дистильовану воду.


Причому, і контрольна, і експериментальна партії піддослідних тварин отримували однакову кількість їжі.

Аналізи виявили з одного боку скорочення у піддослідних мишей рівня вмісту речовин "SREBP-1c" і "SCD-1", що впливають на накопичення жиру , а з іншого - збільшення хімічних субстанцій "PPARa", "ACO-1", "CPT-1" і "UCP-2", що викликають утилізацію жирових відкладень в організмі.

Таким чином, з'ясовано, що речовина PG105 перешкоджає накопиченню жирових відкладень в організмі. А плюс до всього ще й сприяє розсмоктуванню вже накопиченого жиру.