Морозиво - улюблені ласощі більшості дівчат. Але досі не кожна вирішувалася вдосталь поласувати висококалорійним десертом. Можете розслабитися! Вчені придумали морозиво, від якого не товстіють.

Група вчених під керівництвом Аттіліо дель Ре з католицького університету італійського міста П'яченца перейнялася рецептом "ідеального" морозива. Дослідники створили "оптимізований холодний десерт", який відповідає середземноморської дієти.

До складу "ідеального морозива" увійшли звичайні компоненти: молоко, яйця і цукор. Але вміст жиру в них знижений. А вміст білка стало вище. Таке морозиво містить 30% жиру, 15% білка і 55% цукру.

Творці стверджують, його можна їсти на вечерю, оскільки воно замінює один прийом їжі. Дієтологи не люблять традиційне морозиво, в ньому міститься занадто багато жиру.


А деякі сорти вершкового морозива з фруктами настільки калорійні, що їх можна зіставити з цілим біфштексом.

"Середземноморська дієта" - вже усталений термін. Його ввів в обіг доктор Енсела Кіс ще в 1945 годe. Він займався вивченням можливого зв'язку між особливостями харчування і різними захворюваннями, такими, як ожиріння, атеросклероз, діабет і підвищений тиск.

Дієтолог зробив висновок, зазначив, що раціон середземноморської моделі оптимальний і при ньому випадки подібних захворювань трапляються рідше всього.

Середземноморський раціон передбачає велика кількість свіжих фруктів і овочів, страв із зернових культур, яким віддається перевага, помірна кількість м'яса і риби і оливкове масло, як основне джерело жирів.