Вчені відкрили нові властивості меду. Виявляється, дієта Вінні Пуха - краща профілактика старіння. Серія дослідів показала, що замінюючи цукор медом, ми збагачуємо організм цілим рядом корисних антиоксидантів.

Кілька щурів в якості експерименту сиділи на медовій дієті. З'ясувалося, що піддослідні ласуни почуваються прекрасно, добре орієнтуються в просторі і менш схильні до стресів. Але найкраще ласощі підтримує здоров'я літніх щурів.

Вчені вважають, що чудесні властивості меду криються в містяться в ньому антиоксиданти. Крім того мед містить всі необхідні людині мікроелементи, включаючи дуже рідкісні. Ці речовини активно борються зі старінням організму.

Як стверджує один з учасників дослідження, Нікола Старкей, раціон, збагачений медом замість цукру, може представляти прекрасну перспективу в плані збереження молодості - якщо говорити про ясність розуму і інтенсивності розумової діяльності .

До того ж медова дієта зміцнює імунітет і додає життєвих сил.


Проте лікарі попереджають: мед - серйозний алерген, а тому є його можна не всім.

У день можна з'їдати не більше 150 грамів меду, краще до їди, розмішуючи його в склянці з водою. Крім омолодження, мед відмінно очищає організм і насичує його необхідними поживними речовинами.

І не забудьте, що корисні властивості зберігаються тільки в натуральному меді.