Багато хто з нас при відвідуванні стоматолога схильні відчувати, як мінімум, дискомфорт, а як максимум - панічний страх. Але є хороша новина: болісна процедура свердління зубів відміняється! Глобальне вирішення цієї проблеми ще не прийшов, але революція, у вигляді системи ICON, в цій області вже відбулася!

Тепер при лікуванні зубів у стоматолога застосовується препарат ICON ("Айкон"), що випускається німецькою компанією DMG.

ICON - це інноваційна технологія лікування карієсу із застосуванням спеціального лікувального гелю, який самостійно, без бормашини й інших прийомів проникає до хворої тканини зуба.

Інфільтрація Icon використовується для лікування початкової стадії карієсу (стадія плями) з неглибоким руйнуванням зубної емалі, а також в косметологічних цілях - для усунення плям на емалі . Родзинкою технології є проникаючий в тканини зуба гель-інфільтрант, який усуває запалення і повертає зубу здоровий стан. При лікуванні не потрібно свердлити зуби, тобто, видаляти здорові тканини, щоб отримати доступ до "епіцентру" карієсу (як традиційно надходять).


Немає необхідності і в знеболюючих уколах.

ICON впроваджується в систему пір, утворилися в результаті демінералізації емалі, і запечатує їх, не даючи тим самим каріесогенним кислотам проникати далі в глибину емалі. Карієс зупинений. Зуб виглядає здоровим. Після проходження лікування за даною методикою потрібен контрольний огляд у лікаря-стоматолога приблизно через півроку, на якому робляться прицільні знімки зубів.

Лікування карієсу методом ICON переваги:

  • відсутність болю (тому зона ураження не обробляється бормашиною);
  • відсутність страху перед візитом до стоматолога;
  • збереження анатомічної форми зуба (матеріал рідкотекучий, заповнює тільки каріозні порожнини);
  • високо-естетичне лікування (поверхня зуба виглядає як здорова емаль);
  • дуже швидке лікування карієсу без бормашини, кілька зубів за одне відвідування;
  • можливість зберегти зуби , коли до розвитку карієсу є схильність (дитячий та підлітковий вік, вагітність і специфічні захворювання).