Гострі кишкові інфекції нерідко доставляють проблеми зі здоров'ям, як у дорослих, так і у дітей. Сальмонельоз, відноситься до гострих інфекційних захворювань особливої групи ризику. Адже бактерії викликають дане захворювання знаходяться навіть у висохлої пилу від голубиного посліду. Крім голубів, носіями небезпечної інфекції є велика рогата худоба, птахи і свині.
Звичайно, люди хворі на сальмонельоз також є носіями бактерій сальмонел. Заражене цими бактеріями м'ясо, яйця качок, гусей та курей, завдають серйозної шкоди людині. При порушенні технології приготування страв в їжу, бактерії даного захворювання потрапляють в організм людини.
Специфічні прояви зараження сальмонельозом проявляються вже через 10-12 годин. Рідкий стілець, дуже неприємного запаху, різкий біль у животі, часта блювота - перші симптоми захворювання. Температура тіла залишається нормальною, опісля не сильного отруєння людина одужує досить швидко, протягом доби.
Проте сильна інфекція, через занадто частий пронос і рясні блювоти, призводить до небезпечного стану, зневоднення організму. Слід негайно провести промивання шлунка і давати хворому якомога більше пити. Мінеральна вода і солодкий чай, у великих кількостях заповнять втрату рідини організму.
Раптове збільшення температури, сильний озноб і постійні болі в надчеревній ділянці, сигналізують про важкому перебігу хвороби. Іноді шкіра, що заразився сальмонельозом, може набувати синій відтінок, навіть починаються проблеми з сечовипусканням.


Артеріальний тиск при такій формі захворювання дуже знижено, характерні судоми і припинення сечовиділення.
У цьому випадку потрібна негайна госпіталізація інфікованого з метою введення спеціальних розчинів. В умовах стаціонару внутрішньовенно вводяться лікарські препарати, покликані якнайшвидше заповнити втрату рідини в організмі і не допустити небезпечних ускладнень. Дотримання необхідної дієти дуже важливий етап на шляху до одужання. В її основі лежить повне виключення молока і молочної продукції з раціону харчування. Панзинорм або фестал, потрібно приймати під час їжі, для відновлення діяльності шлунка.
Існує ще одна інфекційна хвороба, за своїм перебігом і симптомами дуже нагадує сальмонельоз, ієрсиніоз. Отруєння бактеріями цього захворювання проходять в результаті необроблених фруктів, овочів та іншої їжі. В овочесховищах, гризуни є носіями цієї бактерії забруднюють продукти харчування. Якщо зберігати такі небезпечні продукти в холодильнику без обробки, то поширення ієрсиніозу посилюється ще більше. Захворювання не виявляється протягом 3-4 днів і найчастіше протікає аналогічно сальмонельозу. До специфічних симптомів можна віднести тривалу лихоманку, висипання ан шкірі і болі в суглобах. Особливо гостра форма захворювання вимагає постійного лікарського контролю і лікування в стаціонарному закладі.
Профілактика вищезазначених інфекційних захворювань зводитися до ретельній обробці кухонного інвентарю, посуду і, безсумнівно, до якісної термічній обробці продуктів.