Американські вчені з'ясували, хто більше всіх ризикує набрати вагу.

Виявляється, люди, які не відчувають задоволення від їжі, схильні до переїдання.

Вони намагаються як би компенсувати почуття незадоволеності, з'їдаючи більше, ніж їм потрібно насправді.

Причому причина цього явища не стільки психологічна, скільки закладена на генетичному рівні. Виявляється, люди, позбавлені так званого "гена задоволення" схильні повноті в кілька разів більше, ніж ті, у яких такий ген є.

Вчені провели експеримент за участю добровольців. Дівчат і молодих людей у віці від 14 до 22 років просили випити молочний коктейль і в цей момент проводили сканування їх мозку.

Виявилося, що один з ключових ділянок мозку, що є центром задоволень, багатим допаміном - активізувався, коли учасники експерименту пили молочний коктейль, і залишався в стані спокою, якщо вони пили щось нейтральне, наприклад, воду.

При цьому ця ділянка мозку виявляв набагато меншу активність у тих, чия вага був вище норми, а також у тих, хто був носієм певної генетичної комбінації, яка блокує отримання задоволення.

Таким чином, вченим вдалося спрогнозувати, хто з учасниць експерименту з великою ймовірністю набере зайву вагу вже протягом року.

Попередні сканування мозку також дали можливість припустити, що у людей, страждаючих ожирінням, кількість рецепторів допаміну в мозку менше, ніж у людейс нормальною вагою.


А особлива версія гена під назвою Taq1A1 пов'язана зі скороченням числа рецепторів цієї речовини.

Підготовлено відділом Здоров'я