Банальна, але істина - запорукою здоров'я є чистота. Це знають усі. А як щодо того, що запорукою здоров'я і зовнішньої краси є чистота кишечника? Чи багато хто замислюються над цим незаперечним фактором? Напевно ні. Максимум, про що ми турбуємося, це підтримувати стан кишечника у відносному порядку, вживаючи в їжу овочі-фрукти, багаті рослинними волокнами, вуглеводи і продукти, що сприяють нормальному травленню. Але чи є це повною гарантією і страховкою від проблем з кишечником?

Так, звичайно, влітку про проблеми з кишечником більшість з нас і думати не думають, оскільки на прилавках завжди в достатку свіжі овочі та фрукти, ягоди та плоди. Та й рухаємося ми влітку набагато активніше - поїздки на відпочинок в гори чи на море, недільні виїзди на природу з друзями, робота на дачі, купання у відкритих водоймах .. Але!

Справа приймає зовсім інший оборот з настанням холодів . Про Малинках-полуничках, огірочки-помідорах з грядки доводиться забути, в меню з'являється все більше "важких", "зимових" страв, настрій стає таким же похмурим, як осінній дощ, а про те, щоб піти зайвий раз погуляти і розім'ятися .. хто ж захоче бродити по мокрих вулицях восени або під липким снігом взимку?

Ось і виходить, що рухова активність обмежується маршрутом дім-робота-дім, раціон харчування залишає бажати кращого, а кишечник "бунтує" і все частіше дає знати про своє "самопочуття" здуттям, спазмами, запорами та іншими неприємностями.

Чи є рішення таких проблем? Є, і лежить воно прямо "на долоні"! Рішення це - унікальний препарат Фітомуціл , який для нормальної роботи кишечника в холодну пору року стане справжнім порятунком!

Препарат, з яким ми пропонуємо вам познайомитися - це натуральний біокомплекс, що не містить консервантів і барвників, призначений для швидкого і легкого звільнення кишечника від зашлакованості.


Основу Фітомуціла складають два види харчових волокон насіння рослини Plantago Psyllium (подорожника блошного), а також екстракт м'якоті сливи. Між іншим, для тих, хто віддає перевагу очищати кишечник висівками буде цікаво дізнатися, що в новому Біокомплекси розчинних харчових волокон в цілих 4 рази більше!

Але навіть не відмінна результативність основна перевага препарату. Засіб це володіє дивно м'яким дією. На відміну від препаратів минулого покоління, прийом яких змушував людини весь час перебувати в безпосередній близькості від туалету, Фітомуціл не викличе раптової і несподіваної реакції кишечника. Досягається це за рахунок відсутності в складі біокомплекса специфічних хімічних сполук і сени, які викликають спазми, біль і сильне здуття живота.

М'який і абсолютно натуральний Фітомуціл прекрасно переноситься і людьми похилого віку, і дітьми старше трьох років, і вагітними жінками. Але що найцікавіше, діти із задоволенням приймають це засіб, адже його можна "непомітно" додати до кашки, пюре або навіть десерти!

Приймати новий біокомплекс на рослинній основі елементарно! Вранці візьміть пакетик з препаратом, висипте його в сік, йогурт, кефір, розмішайте і випийте. Все, можна спокійно вирушати у своїх справах, оскільки завдяки Фітомуцілу кишечник нагадає про себе тільки ближче до вечора або вранці наступного дня.

Ви не розумієте до чого тут краса зовнішня? Та при тому, що все, що скупчується в кишечнику через неможливість його регулярного спорожнення, дуже погано відбивається не тільки на самопочутті людини, але і на його зовнішньому вигляді. А значить, приймаючи Фітомуціл, приносячи полегшення своєму кишечнику, ми зможемо забути про млявою сухій шкірі, нездоровому кольорі особи і поганому настрої!

Будьте здорові!

БАД. Не є лікарським засобом