<


img src="/img/8/6/86dd48f9aeecb46499b1718be66ecd16.jpeg"/> Тетяна Селихова

Представниці прекрасної статі часто впадають у відчай через невідповідність реальних параметрів власної фігури тому образу, що нав'язує індустрія краси.

Однак результати недавнього дослідження, проведеного американськими вченими, свідчать про взаємозв'язок ожиріння і депресії.

Жінкам, що переживають з приводу надмірної ваги, потрібно знати, що поліпшення настрою може сприяти більш швидкому схудненню.

Співробітник Науково-дослідного інституту Групи здоров'я в Сіетлі Григорій Саймон зазначив, що "висока фізична активність призводить до лікування депресії, а лікування депресії призводить до збільшення фізичної активності.

Ми бачимо в нашому дослідженні, як вони пов'язані, але ми не можемо сказати, який з них першооснову ".

Експерти обстежили понад двісті жінок у віці від 40-ка до 65-ти років, які мають індекс маси тіла (ІМТ) більше 30 (в середньому - 38,3).

Вчених цікавив не тільки зріст і вагу волонтерів, але й інші параметри, зокрема, вони враховували психічне здоров'я, фізичну активність і раціон харчування.

Найбільшу стрункість в кінці експерименту здобули ті дами, які зосередилися не лише на зниженні ваги, але і на схудненні і на усуненні депресії.