<


img src="/img/3/9/39631371c47089b652eaeab6dcdba5d9.jpeg"/>

Німецькі вчені вирішили вивчити відро для сміття і з'ясували, що воно є розсадників небезпечних бактерій.

Навіть при простому піднятті кришки сміттєвого відра суперечки моментально розлітаються навколо і заражають повітря, яким ми дихаємо.

І чим більше суперечка людина вдихне, тим гірше можуть бути наслідки для його здоров'я.
Пари розкладаються залишків їжі, обгорток, упаковок від продуктів і інших сміттєвих відходів, наносять серйозні проблеми здоров'ю.

Список захворювань, які викликає невинесення вчасно відро для сміття, величезний, а очолюють його шкірні та дихальні хвороби, алергічні реакції, лихоманка, астма, короста та свербіж.

Глава Клініки пульмонології, доктор Харальд Морр, який очолював науково-дослідний процес, каже, що в результаті розкладання сміттєвих відходів утворюється грибок - аспергіллома, який поселяється в легенях людини.

І серйозність проблем зі здоров'ям прямо пропорційна "дозі" вдихуваного людиною грибка.

Повністю уникнути цієї проблеми хоч і не вийде, проте можна мінімізувати шкоду.

Німецьких домовласників лікарі закликають частіше виносити сміття, поки вони не почали "пахнути" і надягати респіратори.

Тим , кому ідея надягати маску здається дурною, рекомендують затримувати дихання або хоча б відвертатися від покидьків, спустошуючи відро.

Якщо здорові люди можуть не відчувати шкоди, яка їм завдає вдихання спор, то хворі, особливо проходять хіміотерапію або реабілітацію після пересадки органів, повинні триматися від сміттєвих відер подалі.

Підготовлено відділом здоров'я