http://womancommunity.ru/

Сегодня багато жінок зі страхом у серці обмірять себе і стають на ваги, кожен день, обіцяючи самій собі зайнятися власною фігурою. Для таких жінок слово "схуднення" є синонімом щастя, багато з них мріють скинути певну кількість кілограм і зменшити свою талію на кілька сантиметрів.

Зараз існує безліч різних способів боротьби із зайвою вагою: різні апарати, препарати, добавки , кодування, але все ж найефективнішим залишається дієта. З усього вибору дієт відмінно підійде кефірний варіант, тому що цей вид дієти не є жорстким і безкомпромісним.

Всього лише за один день дієти кефіру ви можете втратити 1 кілограм, можете навіть трохи більше, але ніяк не менше. Крім цього у цієї дієти є й інші переваги:

1. Дієта кефіру позбавлена головного недоліку будь-якої дієти - постійного відчуття голоду. Завдяки обсягом споживаного кефіру ваш шлунок завжди буде відчувати почуття насичення.

2. Істотно поліпшується робота вашого травного тракту, чому сприяють живі кисломолочні бактерії, які нормалізують кислотність.

3.


Також ці бактерії сприяють розчиненню і виведенню з вашого організму шлаків, що позитивним чином відображається на загальному стані здоров'я.

4. При підборі супутніх дієті продуктів виключається можливість їх несумісності. Тому ви будете позбавлені від кольок, газів, здуття і інших побічних ефектів нетравлення.

5. Через низьку калорійність дієти ваш організм буде швидко позбавлятися від роками накопичених жирових запасів.

6. Дієта кефіру практично не має протипоказань. Вона ідеально підходить всім страждаючим від захворювань кишково-шлункового тракту, винятком можуть лише стати хворі якийсь зовсім вже специфічної хворобою. До речі, хворі гастритом можуть і зовсім попрощатися зі своєю недугою.

7. Звичайно ж, доступність і низька вартість.

Так що, якщо ви все ж зважилися схуднути, почніть з цією чудовою дієти. Вона добра і зовсім безпечна. Можливо навіть, що надалі ви не захочете переходити на якусь іншу дієту, тому як вже за допомогою кефіру ви можете добитися бажаного результату.