http://beauty./

Молочные продукти мають безцінними якостями. Вони можуть багато чого. Завдяки молочним продуктам, які Ви скористаєтесь по цій дієті, Ви розлучитеся (без жалю) із зайвими кілограмами.

Кілька порад: знежирене і зняте молоко набагато ефективніше для схуднення, ніж цільне. Якщо ж молоко Вас не приваблює, є заміна. Наприклад, сир з низьким вмістом жиру.

На жаль, доведеться забути про сметані, жирному сирі і морозиві. Вони хоч і належать до "молочному сімейства", але є поганим джерелом кальцію, зате хорошим постачальником жиру.

Для отримання помітних результатів потрібна неабияка кількість молочних продуктів. Ефект досягається чотирма склянками молока або йогурту і 50-100 г нежирного сиру.


Саме стільки необхідно, щоб жирові відкладення навколо талії стали зменшуватися.

Сніданок: 250 г каші з вівсяних пластівців, звареної на молоці, стакан несолодкого йогурту, стакан апельсинового соку.

2-й сніданок: 50 г нежирного російського твердого сиру з фруктами або випити склянку несолодкого йогурту, або какао з молоком.

Обід: 200 г відвареного курячого філе з 50 г тертого сиру або тост з нежирним сиром, свіжі овочі, запити стаканом несолодкого йогурту.

Вечеря: тост з хліба з висівками з бобами, рисом і помідорами, посипаний тертим нежирним сиром, або пиріг з капустою з тіста, замішаного на нежирному молоці.