Розтяжки на тілі або стрії являють собою білі смуги, які з'являються на тілі в таких місцях як груди, стегна, сідниці, живіт, нижня частина спини ; часто у жінок, рідше у чоловіків. Розтяжки можуть з'являтися в результаті гормональних перепадів, в період статевого дозрівання, різкого збільшення або зниження ваги, після пологів. Відбувається це в результаті розриву тканин всередині шкіри, результатом є темні смуги, які з часом стають більш непомітними, біліють і можуть зарубцюватися.

Що стосується появи розтяжок під час вагітності, то вони цілком об'єктивні і передбачувані. Однак це не означає, що не варто доглядати за своїм тілом, носити коригуючий білизна, користуватися спеціальною косметикою для запобігання розтяжок.

Якщо на вашому тілі розтяжки з далекої юності, коли ви займалися спортом або сильно схудли або одужали, то такі розтяжки вважаються дуже старими, і позбутися від них якщо не неможливо, то дуже проблематично.

Що ж стосується розтяжок, що виникли після вагітності. Чим раніше ви задумаєтеся про необхідність позбутися від них - тим менше зусиль і, відповідно, коштів буде витрачено.

Для видалення розтяжок, жінки вдаються до багатьох методам: застосовують різні дорогі креми, традиційні методи, які дають невеликий результат , але разом з тим повністю позбутися від розтяжок не дозволяють.

Видалення розтяжок лазером

Нове рішення даної проблеми в косметології з'явилося із застосуванням лазерної шліфовки розтяжок.


Сучасний апарат SmartXide Dot дозволяє проводити лазерну шліфовку розтяжок на микронном рівні. Досвідчений лікар буквально по клітинці випаровують сполучну тканину, що заповнює шкіру в зоні розтяжок. А на її місці після лазерної шліфовки розтяжок утворюється здорова шкіра.

Лазерна шліфовка розтяжок - процедура практично безболісна і зовсім безпечна, якщо ви сумніваєтеся і у вас є проблеми зі шкірою, то краще проконсультуватися з медичним фахівцем.

За допомогою лазерної шліфовки розтяжки можна прибрати максимально, повністю від них не позбутися, але зробити майже непомітними можливо.

Вартість лазерної шліфовки розтяжок залежить від зони обробки, завдання та стану шкіри пацієнта. Це питання ви зможете детально обговорити на консультації з косметологом в нашій клініці. А попередню відповідь на питання про те, скільки коштує лазерне шліфування розтяжок, завжди підкажуть адміністратори медичного центру "Досконалість".