http://emily-mag.ru/

Присмотритесь навколо, і ви зрозумієте, що на кожному кроці вас супроводжує можливість схуднути. Якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги, варто скористатися цією можливістю.

Секрет плоского живота і втрати зайвої ваги полягає, в першу чергу, в мотивації. Саме на ній заснований успіх будь-якої дієти. Тому особливо важливо визначитися з метою, заради якої ви вирішили схуднути.

Наприклад, в найближчому майбутньому ви збираєтеся на весілля друзів. У цьому випадку кожен хоче виглядати бездоганно і робить все можливе, щоб надіти на себе кращий костюм або плаття. Якщо свята не за горами, вам допоможуть гормони. Коли в крові підвищується рівень гормону стресу, це стає для нас перевагою.

У такі моменти необхідно вживати холодну їжу або морозиво - тоді ваше тіло буде спалювати калорії. Далі дотримуйтесь інструкцій, які наведені нижче.

Їжте мало, але часто. Цей принцип необхідно застосовувати протягом усього року, влітку розпочати простіше. У спекотні дні ми воліємо обіду легкі перекуски, що полегшує вплив їжі на роботу серця. Крім того, не варто забувати про те, що невеликі, але регулярні прийоми їжі, допомагають підтримувати постійний рівень цукру в крові, запобігаючи, таким чином, напади голоду.

Вживайте в їжу салати.


У них міститься мало калорій, навіть якщо ви їсте їх у великих кількостях. Головне, не доповнювати їх важкими соусами начебто майонезу.

В якості десертів вибирайте сорбети. У сорбет набагато менше калорій, ніж у традиційному морозиві. Крім того, його відрізняє різкий і підбадьорливий смак, який виробляє освіжаючу дію.

Не відмовляйте собі в солодощах. Влітку настрій може різко покинути вас. Тому варто розумно вживати в їжу солодощі, які сприяють виробленню сератонина - гормону щастя. Однак не варто брати шоколад на пляж - пам'ятайте про те, що він має властивість танути.

Готуйте м'ясо на грилі. М'ясо на грилі готується без жиру, тому подібна їжа вважається легшою і здоровою.

Збільшити фізичну активність. Замість того щоб їхати на роботу на автобусі, вийдіть на пару зупинок раніше і пройдіться пішки. Це допоможе вам щодня спалювати додатково 200 калорій.

Якщо ви вважаєте, що і цього для вас мало, значить, пора освоювати їзду на велосипеді. Таким чином можна збільшити кількість спалюваних калорій ще в 2-3 рази.

Пийте якомога більше води. Наповнивши нею шлунок, ви можете спробувати "обдурити" голод.

Пробуйте різні фруктові закуски. Літо є кращим сезоном для вживання в їжу фруктів і ягід, які містять малу кількість калорій і велика кількість корисних речовин.