<


img src="/img/b/a/ba5ca6e44da8e898f02d478ab497dcec.jpeg"/> До пережовування їжі потрібно ставитися дуже серйозно, адже зв'язок з ожирінням - пряма, чим довше ми пережовуємо їжу, тим менше споживаємо калорій - а значить, тим краще контролюємо вага.

Дослідники з Харбіну медичного університету не тільки підрахували, що при збільшенні кількості жувальних рухів на кожен шматок їжі з 15 до 40 калорійність раціону знижується на 12%, а й зуміли пояснити це явище.

Вченими був проведений експеримент за участю 60 молодих людей, 44 з яких страждали ожирінням, а 16 мали нормальну вагу.

У результаті експерименту була виявлена досить чіткий зв'язок між кількістю жувальних рухів і рівнями деяких гормонів, які, як говорить один з авторів роботи, Шужань Ван, "командують мозку, коли починати їсти, а коли припиняти".

Так, при більшій кількості жувальних рухів відзначається низький рівень греліну - гормону, що стимулює апетит, а також більш високий рівень гормону ССК (холецистокініну), який, навпаки, відповідає за зниження апетиту.

При цьому виявилося, що тривалість жування ніяк не впливає на рівень інсуліну в крові ні у повних, ні у худорлявих людей.

Кількість їжі "на один укус" також виявилося у всіх приблизно однаковим.

Виявлене двенадцатіпроцентное зниження калорійності за рахунок збільшення часу жування може дати добрі результати в плані контролю ваги й схуднення: адже при зменшенні кількості споживаних калорій на 12% середня людина втрачає 10 кг ваги в рік.

Однак цей оптимістичний прогноз не відноситься до тим худнуть, які, дотримуючись дієти, віддають перевагу пюре, супів, коктейлів і іншим рідким продуктам, які не потрібно жувати.