Зазвичай пацієнтки з шкірними хворобами відкладають звернення в наші гомеопатичні центри до весни. Але чомусь цього року вже взимку у нас особливо багато хворих з псоріазом, екземою, нейродермітом, алергічними дерматитами, висипом вугрів.

Кожна з цих жінок вже має власний досвід "хвилеподібного" течії свого захворювання - після "затишшя" неминуче випливає загострення, а звичне (частіше гормональне!) лікування може лише на якийсь час це загострення відсунути.

А так хочеться позбутися від сверблячки і болячок, не мучитися і не соромитися своєї шкіри. І, коли, здається, що вже всі випробувано, і треба просто змиритися, хтось із знайомих (родичів) згадує, що десь чув (прочитав) про чиє то "чудесне зцілення" від псоріазу (екземи, нейродерміту, діатезу, ...) за допомогою "гомеопатичних кульок".

І віриться, і не віриться: "А чому б і справді не спробувати? Адже це ж всього лише" травички "- гірше то вже точно не буде". Так зазвичай і приходять до нас пацієнти з шкірними проблемами - хтось з недовірою, а хтось "з останньою надією" .. Але головне - приходять! Головне - це і є початок одужання!

Невже гомеопатія може повністю вилікувати псоріаз, екзему, вугри, ячмені, фурункули, дитячий діатез, алергічні висипання?

Так, може! Тому що саме гомеопатія розглядає людину цілком, не розділяючи штучно його організм на окремі органи, - вона лікує "не хвороба, а хворого!"

Приклад для наочності: неможливо повністю усунути засмічення стоку, що не прибравши причину цього засмічення : сток буде засмічуватись знову і знову. Так само і з шкірою - системою виділення: її неможливо взяти і вилікувати окремо, не усунувши самої причини, що викликала її "засмічення": порушення відтоку жовчі або балансу гормонів, ферментів, дисбактеріоз, віруси, паразити, алергічна реакція .. Причин багато, у кожного хворого - "своя", а частіше - "свої".

Плями, висипання, тріщини, свербіж - вони дуже схожі у хворих на псоріаз, герпес, екземою, алергічним дерматитом, діатезом. Цими "болячками" шкіра "говорить" нам про те, що їй погано - вона не справляється зі своїм основним завданням - не може вивести відпрацьовані, що отруюють організм речовини. Це своєрідний "сигнал" - відбувся якийсь внутрішній "збій".

Я хочу від душі побажати хворому, вперше зіткнулося з будь шкірної проблемою (а особливо батькам маленьких дітей!) Звернутися за допомогою до такого лікаря, який зможе розібратися: а що ж не в порядку в самому організмі (?), і, відшукавши причину, зможе її усунути - тобто "Вилікувати хворого"! (Хай вибачать мене дерматологи - я вилікувала багато пацієнтів - "немовлят" і дуже літніх людей, і, спираючись на власний досвід, порівнюю ефект застосування гормонального лікування шкіри з маскуючою тональним кремом - поки не вмиєшся начебто все не так вже й погано, а бурхлива всередині буря на око не видно ...)
Насправді все просто: що б вилікувати шкіру, треба виявити саму причину, наслідком якої є шкірні висипання та свербіж.


Це не складно, нешкідливе і недорого - діагностика проводиться лікарем-гомеопатом відразу на прийомі на спеціальному комп'ютерному обладнанні: тестуються електропунктурних точки на руках і ногах - це обстеження можна проводити навіть маленьким дітям. Отримавши результати, лікар з сотень наявних призначає пацієнтові "свої" - тобто саме "його", індивідуальні гомеопатичні препарати.

Гомеопатичні ліки дуже сильні (не плутайте з "травками" - фітотерапією!) - вони зможуть налагодити роботу нирок, печінки, підшлункову, щитовидної та інших залоз, відрегулювати роботу основних систем організму. А головне - вони значно підвищать імунітет, а значить, знизять ризик розвитку патологічних вікових процесів: раку, атеросклерозу, остеопорозу, остеохондрозу, артрозів ...

Важливо зрозуміти: гомеопатичні препарати призначає тільки фахівець - лікар-гомеопат. І підбирає він їх і призначає конкретно для Вас! Гомеопатичних препаратів, що застосовуються гомеопатами при лікуванні шкірних захворювань більше 1000! Додайте до цього ще й численні можливі комбінації всіх цих препаратів і величезна кількість схем прийому .. Тому заочне лікування, лікування по "подружкін рецептами" і у лікарів не гомеопатів як правило приречене на невдачу.

Гомеопатичні ліки, правильно і індивідуально підібране, лікує "не хвороба, а хворого!", а, значить, реально додасть Вам додатково років 5-7 здоровою і творчого життя! А ще й надовго збереже Вашу молодість і красу!

Більш детальну і корисну інформацію з питань застосування гомеопатії для лікування найрізноманітніших захворювань ви можете отримати на сайті центрів "Аконіт-Гомеомед"