http://womancommunity.ru/

Для того щоб відчувати себе бадьорим в будь-який час року, необхідно виконувати такі рекомендації. Частіше пити напої, які приготували самі.

Один з них допоможе поліпшити обмін речовин, і сприяє нормальній роботі серця. Для приготування цього напою необхідно в підсолоджений медом чай, додати мускатний горіх і трохи меленого червоного перцю.

Завдяки вмісту в приправах капсаїцину, відбувається благотворний вплив на весь організм, підвищується настрій.

Відмінним засобом для поліпшення самопочуття є чай, який приготовлений за рецептами йогів. Для великої чашки потрібно взяти чотири кардамону, чотири горошини чорного перцю, три гвоздики, імбир і корицю за смаком.

Прянощі необхідно подрібнити в ступці. У каструльку потрібно налити 280 грам ледве теплої води, покласти спеції і варити на слабкому вогні двадцять хвилин. Перед вимиканням потрібно додати дрібку чорного чаю, трохи молока і ложку меду.

Для виходу негативної енергії підійде аеробоксинг. Необхідно встати перед дзеркалом, прийняти боксерську стійку. Лівою ногою зробіть крок убік, ноги трохи зігніть в колінах і рівномірно розподіліть вагу тіла.


Стисніть кулаки, піднесіть їх до обличчя.

Тепер поперемінно боксує лівою і правою рукою. Такі вправи здатні позбавити людину від стресу і поліпшити координацію.

Після сну, щоб не відчувати себе незібраних, необхідно остаточно прокинутися, для цього необхідно встати перед дзеркалом, підняти руки вгору.

Правою рукою потрібно взятися за лікоть лівої руки і всім тілом потягнутися вправо до тих пір, поки не буде приємного відчуття розтягнення у м'язах. Потім потрібно поміняти положення рук і зробити те ж саме. Ніяких зусиль докладати не треба, просто потягуватися.

Для зміцнення м'язів спини, необхідно повільно, якомога нижче нахилитися вперед, руки розслаблено опустити вниз.
Підтягніть м'язи живота.

Повільно відхиліться назад, намагаючись лопатки звести разом, голову потрібно злегка відкинути. Міцно обіймаючи себе, зробіть вдих. З різким видихом зробіть руками так, як якби збиралися злетіти. Всі вправи потрібно повторювати три-чотири рази.

Використання даних рекомендацій допоможе відчувати себе бадьорою протягом усього дня.