http://emily-mag.ru/

Многие мами скаржаться, що їхні малюки малоїжки. Грудне вигодовування закінчилося, і тепер за кожну ложечку каші доводитися боротися ...

Однак трапляється й так, що батьки вмсете з бабусями і дідусями перегодовують малюка, і він уже в ранньому віці починає набирати зайву вагу.

Як же змусити малюка є менше, адже він звик до того, що вся родина радіє його гарному апетиту? Краще апетит НЕ приборкувати, а спробувати його "перехитрити". Для цього скористайтеся наступними порадами.

1. Використовуйте маленькі тарілки. Вона буде наповнена по вінця навіть маленької жменькою їжі. Для цього можете навіть подарувати малюкові його новий сервіз з тарілочками маленького розміру. Обмеження в їжі тоді не будуть так сильно кидатися в очі.

2. Дозволяйте малюкові їсти без особливих обмежень тих продуктів, від яких він не зможе набрати вагу. Перед основною стравою давайте малюкові вдосталь поїсти овочів. Калорійність в них невелика, але почуття насиченості вони приносять. Замість солодких булочок, цукерок і тістечок давайте побільше фруктів.

3. Не використовуйте жир для обробки продуктів. Замість смаженої картоплі можна подати, наприклад, печена картопля або відварений в мундирі.


Це і смачно, і корисно. Готуйте також овочі на пару або на грилі. При цьому дієта буде проходити непомітно, і малюк не буде відчувати стрес.

4. Ви повинні переглянути меню для всієї родини, а не тільки для малюка. Не можна об'їдатися цукерками в куточку, коли малюк давиться сирими овочами. Виключіть всі калорійне, жирне і шкідливе з вашого раціону.

Ви самі від цього тільки виграєте. Не купуйте шкідливі продукти і не тримайте їх у холодильнику, щоб не було спокуси їх з'їсти. Якщо в сім'ї є інші діти, їм теж доведеться змиритися такий "дієтою", і це теж непогано.

Як ви вже знаєте з власного досвіду, неправильний прикорм дитини (дитяче печиво, Кіндер, солодкі йогурти і т. п.) може призвести до появи зайвих кілограмів.

5. Балуйте малюка частіше тими улюбленими продуктами, які йому показані. У даній ситуації він не повинен відчувати себе нещасним.

Якщо ж дитина попросить щось, що йому їсти не можна, запропонуйте йому більш "здорову" альтернативу. Наприклад, замість родзинок давайте виноград, він менш калорійний, замість газованої води давайте соки (без цукру). Ковбасу замініть пісним м'ясом.

При такій делікатної дієті малюк дуже швидко і непомітно для себе самого прийде у форму.