http://womancommunity.ru

Астма - важке хронічне захворювання дихальної системи. Воно протікає у вигляді раптових нападів, які супроводжуються кашлем, свистячим диханням, задухою, утрудненим захопленням повітря. Всі ці симптоми пов'язані з реакцією на алерген.

Подача кисню в легені ускладнюється через звуження бронхів, набряку слизової оболонки і надмірного вироблення слизу.
Найбільше страждають від астми алергіки.

Існує думка, що дане захворювання передається у спадок. Але це не зовсім так. Захворювання може бути у людини, в сім'ї якого ніхто ніколи не хворів.

Причинами астми можуть бути гормональні зміни, вірусні інфекції, сильні емоції, забруднене повітря.

При підозрі на дане захворювання необхідно звернутися до лікаря. Тільки фахівець може підтвердити діагноз і визначити причину виникнення захворювання.

Найефективніший спосіб боротьби з астмою полягає в прийомі лікарських засобів, у вигляді аерозолів. Застосовувати їх потрібно не тільки під час нападів, а регулярно. Це допоможе уникнути нового нападу задухи.

Лікарські засоби виконують дві функції, позбавляючи від набряку в бронхах і полегшуючи доступ кисню, а також виконуючи роль протизапальний засіб.


Хворому необхідно уникати факторів, які можуть викликати напад.

При застосуванні приписів лікаря, хворому можна застосовувати фізичні навантаження. Виконуючи вправи можна поліпшити стан дихальної системи. Головним є серйозне ставлення до профілактики та лікування захворювання, і тоді життя буде повноцінним.

Існують декілька простих вправ, які здатні поліпшити функціонування дихальної системи. Необхідно лягти на спину, зігнути ноги, а руки покласти уздовж тулуба. Зробити носом глибокий вдих, а видих ротом.

Тренувати дихання можна таким способом: опустіть соломинку у воду і дуйте до утворення бульбашок на поверхні води.

Для виконання наступного вправи необхідно сісти на стілець , долоні зімкнути на шиї, зробити вдих носом, зводячи при цьому лопатки і випинаючи грудну клітку.

Потім необхідно випустити повітря ротом, нахиляючи при цьому тулуб вперед.
Таким чином, якщо слідувати рекомендаціям лікаря, виконувати комплекс вправ, можливе поліпшення стану здоров'я.