Щодня під дією сили тяжіння наш хребет відчуває великі статичні і динамічні дії.

І, незважаючи на те, що хребетний стовп володіє величезним запасом міцності і витримує найрізноманітніші навантаження, необхідно підтримувати його здоровий стан, оскільки саме здоровий хребет в чому забезпечує благополучне протягом всіх життєвих процесів в організмі людини.

Стрес може з'явитися причиною тонічного напруження м'язів спини, провокуючи больовий синдром. Ми багато часу проводимо сидячи, в результаті на 40% збільшується тиск на поперековий відділ хребта.

Крім того, протягом робочого дня одні групи м'язів постійно знаходяться в напрузі, а інші використовуються абсолютно неефективно.

Порушення мікроциркуляції призводить до дистрофічних процесів у хребті, внаслідок цього страждають навколишні його нерви, порушуються зв'язку вегетативної нервової системи, що, в свою чергу, може привести до проблем в периферичних органах-мішенях.

Маючи в своєму розпорядженні чудовими ресурсами в реалізації допомоги людям, що зазнають проблеми зі здоров'ям хребта в Центрі імунології та репродукції відкривають запис на програму - "Здоровий хребет".

Це новий оздоровчий клас, спрямований на підтримання належного рівня здоров'я хребта, що має своєю основною метою - відновлення і зміцнення м'язового і зв'язкового апарату хребетного стовпа.

Тривалість класу - 30-45 хвилин, інтенсивність - середня, рівень фізичної підготовленості - будь-хто.


Рекомендований вік - чоловіки і жінки переважно від 35 років.