http://womancommunity.ru/

В останнє десятиліття стала повертатися з небуття незаслужено забута народна лікарки Глина. Її незаслужено забули, не дивлячись на те, що лікувальні властивості відомі здавна. З себе вона представляє осадочную породу, що утворюється в процесі вивітрювання гірських порід.

Не дивлячись на те, що глини зустрічаються різноманітних кольорів і відтінків, основним складовим компонентом будь глини є оксид алюмінію.

Домішки заліза різної валентності надають глині її колір. Тому міркування про корисність глини одного кольору і марності іншого безпідставні. Інша справа, що домішки додають глині додаткових властивостей.

Ясновидці стверджують, що глина має здатність вирівнювати біополе людини. Це закономірно, адже вона виліковує багато хвороб. А слідом за хворобою іде і деформація поля.

Крім алюмосиликатов в глині міститься велика кількість мікроелементів. Це сполуки заліза, азоту, фосфору, кальцію, магнію, калію, кремнію, засвоювані нашим організмом.

Унікальним за силою є абсорбуюче властивість глини. Своїми молекулами вона пов'язує і захоплює токсини, виводячи їх з організму.

Для цього в склянці джерельної води розмішують чайну ложку глини і випивають натщесерце.


Курс місяць, через місяць його можна повторити. Як правило, в глині багато включень піску. Завдяки своїй тяжкості він осідає на дно, а мелкодисперсная глина потрапляє з водою в організм.

Виробники косметичної промисловості взяли на озброєння випуск глиняних масок. Глину, яку можна знайти на своїй дачній ділянці або на природі за містом, відмінно можна використовувати для вмивання замість мила. І змащувати тіло, приймаючи ванну. Ефект бархатистості шкіри ви відчуєте відразу після витирання тіла.

При хворобливих відчуттях в будь-якій частині тіла використовують глиняні аплікації. Для цього глину попередньо заливають водою, доводячи до консистенції густої сметани.

На бавовняну тканину викладають глину розміром трохи більше великого місця. Акуратно прикладають до тіла (краще лягти на неї), потім кладуть клейонку, вовняний шарф, тепло вкриваються і тримають аплікацію години дві-півтора.