http://health./

Этот сік особливо корисний тим, хто страждає на цукровий діабет. Далеко не завжди діабет передається у спадок. Однак якщо в сім'ї прийнято споживати велику кількість концентрованих вуглеводів, то це захворювання може розвинутися не тільки у батьків, а й у дитини, особливо якщо в спадок від батьків йому дісталася вразлива і чутлива до неорганічної їжі підшлункова залоза.

Переважання в раціоні неорганічних, варених, борошняних та круп'яних продуктів, а також пастеризованого або кип'яченого коров'ячого молока є однією з основних причин розвитку цього захворювання.

Страждаючі діабетом люди часто як ліки використовують інсулін. Відомо, що цей препарат не лікує захворювання, а дає короткочасне полегшення, поповнюючи штучно брак в організмі хворої людини важливого гормону - інсуліну.

Інсулін - це речовина, що виробляється підшлунковою залозою і забезпечує засвоєння вуглеводів в нашому організмі.

Як вже говорилося, наші клітини і тканини можуть з користю для себе засвоювати лише органічні цукру, що містяться в свіжих сирих овочах і фруктах, - саме вони є найпотужнішим енергоресурсом організму.

Що ж стосується неорганічних крохмалю і цукру, то для їх засвоєння організму потрібно спочатку перетворити ці елементи в "первинні" цукру.

Але так як неорганічні крохмаль і цукор не володіють живими ферментами, в процесі перетворення цих речовин в органічні підшлункова залоза перевантажується і отримує позбавлені життя атоми, абсолютно не володіють відновлювальним або будівельним якістю.


Саме ця обставина веде до діабету.

Встановлено, що суміш соків стручкової квасолі і брюссельської капусти містить елементи, які сприяють виробленню організмом натурального інсуліну, необхідного для потреб травних органів.

Як вже було сказано , для профілактики діабету слід виключити з раціону всі концентровані крохмалі і цукру, обмежити споживання жирних і м'ясних продуктів.

Для лікування діабету рекомендується щодня споживати 1 літр суміші соків моркви, салату, стручкової квасолі і брюссельської капусти.

ромі того, корисно випивати по півлітра суміші морквяного і шпинатового соків. Хороші результати дають регулярні очисні клізми.